ASTRO CENTRS

               

ASTROLOĢES ILZES REIHAS PRIVĀTPRAKSE

Astroloģe 

Ilze Reiha

Neparastā rīdziniece - ar saknēm Tukumā, bet ar sirdi Mellužos - Jūrmalā, un nu jau 15to gadu Vecauces puses, savas lauku sētas „Putni” patriote.  Pasauli ieraudzīju līdz ar slavenā mūzikla  „Mūzikas Skaņas” dzimšanu. Manas dzīves lielās vērtības ir mani fantastiskie vecāki un mana lielā, mīlošā ģimene! Astroloģija un es - esam nedalāmas jau vairāk kā 20 gadus.

Mazā astro nomijas - loģijas stunda ikvienam interesentam!

        Zodiaka zīmi, ko esat raduši saukt par savu horoskopa zīmi, astrologi dēvē par Saules zīmi, jo laikā, kad esiet nākuši pasaulē Saulīte ripo tieši pa to zodiaka zīmi, kas atbilst jūsu dzimšanas brīdim. Patiesībā 12 zodiaka zīmju nosaukumi ir tādi paši 12 gada mēneši kā esam pieraduši tos dēvēt ikdienā - janvāris, februāris, marts u.t.t., ar atšķirību, ka astroloģiskais gads sākas 21. martā, kad arī iestājas pirmais astroloģiskā gada mēnesis – Auns. Tātad Saules zīme visiem, kas dzimuši no 21. marta – 19.,20. aprīlim ir Auns. Tātad jūsu horoskopa zīme ir jūsu dzimšanas mēneša nosaukums, tikai nedaudz citādā skanējumā, kas aizgūts no Zvēru apļa (zodiak), jeb zvaigznāju joslas, kas kā vainags apvij mūsu Saules sistēmu un caur kuru ved Saules ceļš (pareizāk sakot, caur kuru iziet mūsu mīļā planēta Zeme 365 dienās vai viena gada laikā). Saules zīme gandrīz vienmēr ir ar visspēcīgāko enerģētiku jūsos, tomēr jāņem vērā , ka esam Saules sistēmas bērni, savukārt tajā ir daudz vairāk planētu un dažādu citu iespaidīgu debesu jumā mītošu objektu (asteroīdi, pavadoņi u.c.), kas enerģētiski uz mums iedarbojas, veidojot mūsu raksturu, intereses u.t.t.

Personīgais horoskops ir tāda kā debesu fotogrāfija, kas nofiksēta konkrētā cilvēka dzimšanas brīdī. Līdz ar to , pasūtot savu dzimšanas karti – personīgo horoskopu pie astrologa, variet noskaidrot , kura no planētam kurā zodiaka zīmes ietekmē atrodas un kā tas skaidrojams. Ļoti būtiska ir Mēness zodiaka zīme. Tā norādīs uz jūsu raksturu, emocionālo dzīvi, stāstīs par māti( vīriešiem par sievu), jūsu kā vecāka(mātes, tēva) kvalitātēm. Venēras zodiaka zīme bieži atklāj tās nianses, kas cilvēkam ir tīkamas, kādi ir radošie talanti (vai tos var realizēt), kā veiksies mīlas jomā u.c..

        Marss norādīs uz profesionālo jomu, virzienu, kurā koncentrējas jūsu spēks un enerģija. Vai variet izturēt lielas fiziskās slodzes, vai labāk darboties intelektuāli. Pavisam tiek izskatītas 10 planētu un vēl dažādu citu svarīgu faktoru ietekme uz jums dzimšanas brīdī, kas palīdz saprast gan dzīves galveno uzdevumu, gan profesionālo jomu, izglītību, finansu, attiecību, biznesa, veselības u.c. būtiskas tēmas. Tāpēc atbildot uz jautājumu - ko var jautāt astrologam, atbilde ir: jebko! Kā es vienmēr saviem klientiem saku: stāstiet visu, kas uz sirds, ko spēšu , to lūkošu!

Par brīvi pieejamām astroloģiskajām programmām, kurās var sastādīt savas astro kartes - teikšu tā, variet aplūkot savu astro karti, pameditēt uz to, palasīt skaidrojumus - aptuvenu skatījumu par sevi saņemsiet, bet tikai aptuvenu, jo aprakstus jums sūta robots. Ja pats, studējiet astroloģiju, automātiskās programmas nav slikti palīgi, var izmantot, dažreiz pat iesaku.

Tomēr es piekrītu tam, ka jebkurā tēmā, kurā cilvēks labi neorientējas, ir nepieciešams pavadonis. Šajā gadījumā par tādu kļūst jūsu izvēlētais astrologs. Līdzīgi kā vajadzības gadījumā pats sevi fiziski neoperējat, bet dodaties pie profesionāla ārsta, vai mājas būvniecību uzticiet meistaram, tā arī personīgā horoskopa skaidrojumu būtu jāuztic speciālistam.

Bez personīgā horoskopa izklāsta ir iespēja saprast arī pašreizējo kopējo enerģētiku, aktuālās tēmas, ko uzsākt, ko iepauzēt, kad labāk uzsākt, kad nedaudz padzīvot miera periodā, kad enerģētika uzlabosies. To dēvē par individuālo astroloģisko prognozi, kura samērā labi „strādā”, „darbojas”. Tās nav nedz pasakas, nedz māņi, nedz zīlēšana kā to dēvē tie, kam pasaules uzbūve un planētu enerģētika ir sveša. Tas viss ir saistīts ar dabas cikliem, planētu cikliem-to apriņķojumu apkārt Saulei  saistība ar jūsu dzimšanas brīdi. 

Interesanta ir attiecību, saderības tēma, divu cilvēku astroloģisko karšu savienojums, pēc kā var daudz pastāstīt gan par katru no personībām, lai labāk izprastu savu partneri , an par iespēju būt kopā, veidot ģimeni, radīt bērnus, psiholoģisko saderību, karmiskajām tēmām.

Astrologs , protams, nav burvis-tieši tāpat kā visu nevar zināt un  paredzēt nedz ārsti, nedz meteorologi, nedz kādi citi viedie un pasaules gudrie. Ir tēmas un notikumi, kas jāatstāj Augstāko Spēku – Dieva - Karmas ziņā.

Tomēr DAUDZ, ļoti DAUDZ var pastāstīt zinošs un pieredzējis astrologs!

Ja esat nolēmis vērsties pie astrologa, būtu vēlams zināt precīzu savu dzimšanas laiku. Ja tas nav zināms, ir iespēja vērsties valsts slimnīcu arhīvos vai aptaujāt tuviniekus. Ja iespēju dzimšanas laiku uzzināt nav, astrologs var mēģināt veikt dzimšanas laika korekciju vai rektifikāciju. Protams, ka šī metode nav 100%, tomēr iesaku mēģināt. Jo precīzāks  būs jūsu uzrādītais dzimšanas laiks, jo precīzāku astroloģisko skaidrojumu saņemsiet.

Tas, kas ir domāts visiem, nav domāts nevienam! Tas par tēmu horoskopi žurnālos , masu mēdijos u.t.t.. Tikai un vienīgi individuālais horoskops ļaus ielūkoties jūsu patiesajā enerģētikā gan uz dzimšanu, gan prognožu sakarā. Pārējo tveriet kā izklaidi.

Astrocentra mājas lapā variet lasīt gan Dieva vārdus, kas alegoriski vēsta par to, kāds uzdevums (globāli) būtu veicams katrā zodiaka zīmē dzimušajam, jo ne velti jau piedzimstam tieši TAD, kad piedzimstam! Tātad, mūsu misiju regulē pati māmuļa daba, kas tajā laikā ir valdījusi. (Plašs 12 zīmju enerģētikas un uzdevumu izklāsts klausāms un skatāms kādā no privātajām facebuk grupām, pieslēgumu kurai var iegadāties vēršoties pie manis personīgi).

Variet lasīt par karmiskajiem Mēness mezgliem, kuri norāda uzdevumu-virzienu, kurā katram no mums jādodas. Tie ir tie paši mezgli, kas vēdiskajā astroloģijā zināmi kā Rahu un Ketu (Pūķa galva un aste). Tie palīdz izprast iepriekšējo dzīvju pieredzi un šīs dzīves galvenos virzienus. Zodiaka zīmes, kurās tie atrodas jūsu horoskopos, arī norādīs uz šo svarīgo informāciju. Attiecīgajā sadaļā ir pievienota dzimšanas gadu tabula, kurā variet atrast sava karmiskā Mēness mezgla atrašanos konkrētā zodiaka zīmē. Savukārt, sīkāku informāciju par tēmu karmiskie Mēness mezgli saņemsiet no astrologa.

Lasot par stihiju ietekmi uz cilvēku, ņemiet vērā ne tikai savu Saules zīmi. Precīzu izformāciju par to, kura no dabas četrām stihijām jūsos ir dominējošā-atklās astrologs izpētot jūsu astroloģisko karti.

Reizi gadā varat lasīt un iepazīties ar Lielo prognozi kopumā un katrai zodiaka zīmei atsevišķi. 

Atsevišķā sadaļā būs lasāma informācija par iespēju apgūt astroloģiju, manis piedāvāto kursu programmu un filozofiju, video lekcijām, tēmām, kuras pieejamas mācīties gribošiem astro-interesentiem.

Sadaļās būs pieejamas saites uz senākiem projektiem un intervijām, kas saistīti ar astroloģiskām tēmām.

Ja esmu jūs ieinteresējusi, tad droši uzrunājiet mani e-pastā, telefoniski vai facebuka profilā, vai pavisam vienkārsi aizpildiet pieteikuma anketu!

Uz tikšanos astroloģijas līkločos!:) 

Astroloģe    

Ilze Reiha

Dzimusi Rīgā, 1965. gadā.

Izglītība:  augstākā izglītība pedagoģijā.

Darba pieredze:  pedagogs, administrācija un vadība skaistumkopšanas nozarē.

Astroloģijā kopš 1999. gada.

Astrologa izglītība: Hamburgas astroloģijas akadēmija, Rīga, 1999. - 2002. gads. 

Specializācija: Hamburgas astroloģija, klasiskā astroloģija, Tolteku astroloģija (interešu līmenī).

Man patīk dažādība, tāpēc savu darbību neierobežoju ar konkrētu specializāciju, tomēr mans mīļākais lauciņš ir saderība, attiecības un profesionālā orientācija, gada individuālās prognozes.


Astroloģijas apmācība: klātienes kursi: Liepāja, Tukums, Ventspils, Kuldīga, Saldus u.c. Neklātienes (attālinātās) apmācības - video kursi iesācējiem un dažādu astroloģisko tēmu lekcijas studentiem ar priekšzināšanām.


Konsultācijas sniedzu klātienē, neklātienē (attālināti) - telefoniski, e-pastā: rakstiski.


Manas intereses: mūzika un māksla, fotografēšana, zinātniskā literatūra, ceļošana, ezoterika, dažādu tautu kultūras iepazīšana, vēsture, dziedniecība, sava dārza ierīkošana, vides labiekārtošana, interjers, dizains.

Joprojām mācos, pilnveidojos, domāju, filozofēju par dzīves Lielajām Patiesībām. Piekrītu teicienam, ka dzīves jēga ir pati Dzīve! Izbaudu, izjūtu, izdzīvoju katru tās mirkli- mirklīti! Lieku lietā gan zināšanas, gan savu dzīves pieredzi, gan Dieva dotās spējas astroloģijā- cenšos palīdzēt citiem. Turos pie principa: nemācīt un padomus nedot tiem, kas to nelūdz, bet neatteikt nevienam, kas to lūdz.

Izjūtu sevi caur dabu, saplūstot ar to un iemūžinot tās burvību foto mirkļos. Priecājos par ziediem un tveru tos kā Dieva pieskārienu Zemei, unikālākajai planētai Saules sistēmā. Jūtos izredzēta-dzīvot šeit un tagad!

Astroloģiski sevi noraksturojot - senākā dvēsele - Saule Zivīs, jeb tie pēdējie būs pirmie! Raksturiņš- Mēness Strēlniekā, jeb tikai uz priekšu!


Patikšanas, jeb Venēra Ūdensvīra ziņā, tāpēc esmu tā, kas esmu –  astroloģe un šīs noslēpumainās mācības pasniedzēja.

Diplomdarba aizstāvēšana. Hamburga, 2002. gada jūnijs

Diploma saņemšana. Hamburga, 2002. gada jūnijs

Astrologa kvalifikāciju apliecinošs dokuments

Sertifikāts

Atrocentrs, Astrologs, Astroloģiskās prognozes, Zvaigžņu kartes, Zvaigžņu stāvoklis, Astoloģe, Astrologa pakalpojumi, Astrologu kursi, Astrologu apmācība, Astro-centrs, Astrologu klases, Astroloģija iesācējiem, Astro-centrs, Astroloģe Ilze Reiha, Stihijas, Ūdens, Gaiss, Zeme, Uguns