Augšupejošais

Mēness mezgls

Ūdensvīra zīmē

Šis mezglu stāvoklis raksturo cilvēka dzīvi kā cīņu starp personīgajām un visas cilvēces interesēm. Iepriekšējās inkarnācijās viss ir centrējies ap indivīdu. Kāda īpaša lepnība joprojām liek viņam censties kļūt par redzamu personu ievērojamu cilvēku lokā. Viņš ir radis skatīties uz citiem cilvēkiem no augšas, atļaujas pavēlēt un būt neiecietīgs. Cilvēks sevi uzskata par visuma centru. Savu spēcīgo gribu vēlētos izmantot savu mērķu sasniegšanai.

Šīs dzīves uzdevums ir mācīties būt nemanāmākam. Lielas grūtības var sagādāt laulība. Var būt vēlme valdīt par tiem, kas viņam tuvi. Ja tas izdodas, tuvinieki var rēķināties ar viņa aizbildniecību un palīdzību. Ja ne, uz atbalstu lai neviens necer. Bieži vien cilvēki ar šādu mezglu stāvokli dzīves teātrī spēlē tāda kā romantiska mocekļa lomu. Ja ļoti spēcīgi izpaužas vēlme pavēlēt, cilvēki var viņu nepieņemt.

Dvēselē mīt lepnums, kas neļauj sakompromitēt pašcieņu.

Šī cilvēka mērķis ir sasniegt virsotnes. Viņš nicina viduvējību un piezemētu ikdienišķību.

Indivīds ar šādu mezglu stāvokli mācās attīstīt sevī visaptverošas brālības koncepciju, atteikties no egoisma un augstprātības. Viņam jāiemācas darboties kopā ar visiem, plecu pie pleca nesavtīgi strādājot augstākas idejas vārdā, cilvēces evolūcijas vārdā.

Patiesi laimīgs viņš būs, kad spēs atteikties no šauri personiskām interesēm un paraudzīties uz sevi visa kosmosa kontekstā. Šā cilvēka radošais potenciāls sola iespēju dot patiešām nozīmīgu ieguldījumu civilizācijas attīstībā.