Auns

latīniski - Aries

21.03 - 20./21.04.

Dieva vārdi Aunam:

„Tev, Auns, es dodu savu sēklu pirmajam, un tev pieder gods to iesēt. Tu varēsi sēt un sēt, un sēklas tev nepietrūks nekad. Tā vairosies tavās rokās un prasīsies iesēta tapt. Taču tev nebūs lemts ieraudzīt, kā uzdīgst un izaug stāds, jo tev nebūs laika, tev būs jāsēj. Tu būsi pirmais, kas cilvēkiem nesīs manas idejas. Nav tava daļa šīs idejas pētīt un uzturēt. Tava dzīve – tā ir darbība, un vienīgā darbība, kuru no tevis gaidu, ir sava radošā potenciāla nerimtīga un nesavtīga atdošana pasaulei. Par tavu labo darbu es dodu tev neizsīkstošu savas vērtības apziņu!

....Auns atkāpās atpakaļ un ieņēma savu vietu.

Auns ir pirmā zodiaka zīme, kas liecina par tai piešķirto atbildību un nozīmīgumu. Dievs Aunam devis uzdevumu būt sējējiem, būt pirmajam, būt iesācējam, būt ideju autoram, būt vadonim, būt priekšgalā. Tas ir ļoti nopietns uzdevums un tā tas arī jāuztver. Jo kas gan var būt svarīgāks par pirmās sēklas kvalitāti, stiprumu un augšanas spēju. No šī pirmavota atkarīgs daudz kas turpmāk- kāds būs stāds, kāds izaugs augs, kā tas ziedēs un kādus augļus tas dos. Viens no Auna simbola skaidrojumiem ir ūdens strūkla, kas radusi savu izeju virszemē. Tas simbolizē milzīgu enerģiju un spēku , kuru nevar savaldīt un ierobežot.


Auns ir pirmais no uguns stihiju pārstāvjiem. Šī uguns skaitās kā pirmatnēja, tāpēc ļoti stipra. Tāpēc Auna raksturs ir tāds kāds viņš ir- enerģisks, aktīvs, darboties gribošs. Tā ir nemitīga kustība, kas Auniem vairāk nepieciešama par visu pārējo uz pasaules. Auniem Dievs dāvājis milzīgu sevis pašapziņu. Tas ir tieši tāpēc, ka Auniem jābūt pirmajiem. Kas par vadoni bez pašapziņas? Taču nepareizi saprotot un izmantojot šo Dieva dāvanu, cilvēks sev un citiem var nodarīt pāri. Auns ir kā mūžīgs bērns, jo katra zīme atbilst 7 gadiem no cilvēka dzīves. Tātad Aunam atbilst vecums no 0- 7. Lūk kur atslēga viņu dzīvespriekam un naivumam, interesei par visu un vēlmei būt pirmajam un labākajam. Kurš gan no bērniem tāds nav??? Šī kustība, kas Aunam nepieciešama izpaužas gan fiziskās, gan garīgās aktivitātēs.


Auni ir bezbailīgi, azartiski, sportiski , tiem patīk riskēt. Viņiem nemitīgi jābūt ceļā. Kā labs piemērs, ļoti izplatīta profesija Aunu vidū ir šoferi-tālbraucēji. Taču tās var būt visdažādākās nodarbošanās. Galvenais, lai ir piedzīvojums, kustība, pirmatklājēja prieks. Aunu nevar iespundēt četrās sienās! Viņš sev padarīs galu! Auns bez kustības un nodarbošanās vairs nav Auns. Auni ir cīnītāji, jo viņa valdošā planēta Marss ir kara dievs. Veselības ziņā Auna zīmei atbilst cilvēka galva un viss, kas ar to saistīts. Auniem parasti ir laba veselība. Pārsvarā gadās neuzmanības traumas – lūzumi, izmežģījumi, sasitumi. To var traktēt arī kā brīdinājumu – neskrien tik traki, apstājies, padomā, nestreb karstu!


Būtībā jau jebkuram cilvēkam jebkura slimība nāk kā mācība. Auniem var būt arī redzes traucējumi, migrēna. Auna zīmes cilvēkus viegli var atpazīt pēc sejas vaibstiem-parasti sejā izteiktāka ir deguna un uzacu līnija-vai nu pabiezas vai kā citādi izteiktas un īpaši izliektas uzacis. Bieži vērojamas izteikta dzimumzīme uz sejas, acis diezgan tuvu viena otrai.