Dvīņi

latīniski - Gemini

21./22.05.- 20./21.06

Dieva vārdi Dvīņiem:

„Jums, Dvīņi, es dodu jautājumus bez atbildēm. Viss, ko cilvēki redz sev ikdienā apkārt, dzīve savā bezgalīgajā daudzveidībā un brīnišķīgajā mainībā jūs saistīs tik ļoti, ka mūžīgā, urdošā vēlme visu izzināt spēs aptvert vien esības redzamo daļu. Jūs nekad neuzzināsiet lietu slēpto būtību, bet jūsu jauneklīgais, nerimtīgais prāts, jūsu uzdotie jautājumi radīs pasaulei priekšstatu par nebeidzamo izziņas ceļu.

Zināšanas – tā ir mana velte jums.”

Un Dvīņi atgriezās savā vietā.

Dvīņi ir zodiaka trešā zīme. Ezoterikā Dvīņi simbolizē divas nesavienojamas lietas: attīstību un degradāciju, gaismu un tumsu, dienu un nakti, labu un ļaunu, jaunību un vecumdienas, visu jauno un pavisam seno, skaistumu un atbaidošo, prieku un skumjas, mīlestību un naidu, dzīvību un nāvi. Šo cilvēku raksturi ir ļoti lielu pretstatu kopums, ar kuru sadzīvot visgrūtāk nākas pašam cilvēkam.


Apkārtējiem Dvīņu zīmes cilvēks šķiet samērā vienkāršs: jautrs, optimistisks, draudzīgs, komunikabls, ar lielisku humora izjūtu, spējīgs izklaidēt daudzus. Taču tā ir tikai Dvīņu viena puse. Diemžēl, tuvinieki bieži vien vairāk sajūt to otru pusi-nīgrumu, burkšķēšanu, asus vārdus, neapmierinātību. Sabalansēt šīs abas puses ir tik pat kā neiespējami. Kā draugu labāku neatradīsi- ja nepievilsi, draugs uz mūžu: atsaucīgs, izpalīdzīgs, gādīgs.


Laulībā ar Dvīņiem nenākas saldas dienas: reti kurš var pieņemt viņus un sadzīvot ar tiem. Parasti Dvīņu cilvēkiem ir vai nu vairākas laulības, vai laulības laikā radušies romāni. Paralēlas dzīves- ar diviem partneriem vienlaicīgi nav nekāds retums. Dvīņu zīmes sarežģītās izjūtas un sajūtas slēpjas senā leģendā, kas stāsta par diviem Dvīņu brāļiem viens, no kuriem zaudējis dzīvību cīņā. Dzīvs palikušais brālis lūdzis tēvu , lai izdara tā, ka viņi atkal ir kopā. Tēvs paklausījis dēlu un uznesis abus debesīs kā Dvīņu zvaigznāju... Lūk, arī rodama atbilde, kāpēc šajos cilvēkos savienojas šķietami nesavienojamais.


Dvīņu valdnieks-Merkurs ir tirdzniecības aizgādnis, melis un krāpnieks, jokdaris .Savus bērnus viņš apveltījis ar spēcīgām valodas dotībām. Vārds ir Dvīņu ierocis, kuru viņi lieliski māk izmantot. Zinātkāre, komunikācijas spējas, valodu prasme, vārda veiklība, humors-tās ir parastās īpašības, kuras piedēvē šai zīmei. Rītos nerunīgi, nīgri, nevēlas , ka viņus aiztiek. Vakarā atraktīvi un pļāpīgi, humora pilni. Vārdu sakot galējību cilvēki. Citiem iesaku labāk nogaidīt brīdi, kad Dvīnis pats vēlas komunicēt un izrāda iniciatīvu, nedz uzbāzties ar savām sarunām nelaikā... Dvīņi ir lieliski tirgotāji, viņu talants ir atrasties sabiedrībā un komunicēt ar cilvēkiem. Dvīņi ir augsta intelekta zīme, kurai nevajadzētu strādāt fiziski smagu darbu. Viņu vieta ir tur, kur jāapkalpo cilvēki.

Veselībā jūtīgā zona ir pleci, rokas, pirksti.