Lauva

latīniski - Leo

23.07. – 22./23.08.

Dieva vārdi Lauvai:

„ Tu , Lauva, saņem uzdevumu visā spožumā un demonstrēt pasaulei manis radīto pilnību. Taču esi uzmanīgs. Lepojies, bet neaizmirsti, ka Radītājs esmu es. Ja savā lepnībā tu to aizmirsīsi, cilvēki tevi nicinās. Darbs, ko tu saņem, dos tev milzum daudz prieka, ja tu to darīsi godprātīgi. Mana velte tev ir gods.

Un Lauva atkāpās savā vietā.

Lauva ir piektā zodiaka zīme. Uguns stihija, kas valda Lauvas zīmē un tās valdošā planēta Saule saviem bērniem dāvā vēlmi izcelties, būt pārākiem, būt ievērotiem. Neapšaubāmi tev ir vadītāja, līdera dotības. Pakļauties, piekāpties, klusi stāvēt maliņā nav tavā dabā. Uguns cilvēka raksturā dod radošas spējas. Sevi izpaust radoši – tas ir nepieciešams.


Lauvas ir dzimuši vadītāji, aktieri, organizatori, oratori. Jo vairāk viņiem uztic un ļauj vadīt citus, jo laimīgāki un apmierinātāki viņi ir. Popularitāte, slava, cieņa, atpazīstamība- lūk Lauvas medus maize. Ja telpā ienāk cilvēks ar spēcīgi izteiktu Lauvas enerģētiku, pārējie nobāl... Un Lauvām tas patīk.. Labi izskatīties tas ir viņu dabā, tāpēc savam ārējam izskatam netiek nekas žēlots. Īpašs uzsvars būs likts uz matu sakārtojumu- vienmēr tīri, kupli, biežāk izlaisti un pagari, gaiši mati. Bižutērijā un rotas lietās daudz zelta. Apģērbā dominē oranžais, dzeltenais, sarkanais tonis. Viss, protams, dārgs un kvalitatīvs. Lauvas brendam piešķir lielu nozīmi. Lauvām ir svarīgi atstāt labu iespaidu uz apkārtējiem, lai tur vai kas. Neviens nedrīkst zināt patieso Lauvu materiālo stāvokli. Viņas uzvedīsies tā, it kā miljons kabatā!


Lauvām ļoti nepatīk strādāt kā padotajiem, tāpēc strādās tik cītīgi un neatlaidīgi, ka ar savu atbildību un pienākuma sajūtu ieviesīs priekšniekos uzticību un agri vai vēlu, bet viņus paaugstinās amatā.

Atrodoties vadošos amatos Lauvām ir tendence pārspīlēt savu nozīmību pazemojot zemāk stāvošos. Jāatceras, ka neviens šajā pasaulē nedrīkst pazemot otru – lai tas būtu sētnieks vai apkopējs. Visticamāk, ka pirms izsišanās augstos amatos Lauvas paši ir sākuši ar pašiem pieticīgākajiem amatiem. Pats Dievs savā vēlējumā Lauvām ir teicis, lai savā lepnībā nenoniecina vājākos, citādi tie tevi ienīdīs. Arī attēlā, kurā redzama Lauva, viņas ietekmes zonu regulē ķēde, kurā tā piesieta.. Tas tāpēc, lai Lauva pārāk neaizrautos ar savu pavēlniecību.


Lauvas izstaro tādu kā siltumu, tāpēc var būt lieliski dziednieki. Lauvām ir laba sirds. Viņas palīdz vājākiem, ir līdzjūtīgas un dāsnas. Ja Lauva kādam ko dāvinās, tad tikai dārgu un labu dāvanu. Arī pašas vēlas saņemt ko patiešām vērtīgu. Lauvām visu dzīvē vajag pa skaisto!!! Lauviņām patīk dārgi un eleganti ziedi vēlams dzelteni oranžos toņos.

Veselībā vājā zona sirds un asinsrite.