Skorpions

latīniski - Scorpio

23./24.10. – 22./23.11.

Dieva vārdi Skorpioniem:

„Tu, Skorpion, saņem ļoti grūtu uzdevumu. Tev piemitīs spēja zināt cilvēku prātus, bet tu nedrīkstēsi izpaust to, ko būsi uzzinājis. Tev daudzkārt būs ļoti sāpīgi, tu redzēsi cilvēka viszemākos instinktus un sāpēs novērsīsies no manis, kaut iemesls tavām sāpēm nebūšu es, bet manas idejas profanācija. Un cīnoties ar saviem dzīvnieciskajiem instinktiem sevī, tu pazaudēsi savu ceļu.

Bet , kad tu beidzot atnāksi pie manis atpakaļ, Skorpion, man būs visaugstākā velte tev-mērķis.

Un Skorpions atkāpās savā vietā.

Skorpions ir astotā zodiaka zīme. Valdošā planēta Plutons . Skorpiona zīme saviem bērniem dāvā īpašu enerģētiku. Tā ir ļoti spēcīga. Sevi un apkārtējos šī enerģētika var ietekmēt gan ļoti pozitīvi, gan arī negatīvi. Un pie tam pašam cilvēkam grūti to kontrolēt un apzināt. Pašus Skorpionus bieži vien vajā dažādas likstas un nebūšanas. Viņu likteņi ir spilgti, bet dzīves nav vieglas. Mēdz teikt, ka Skorpioni ir divu veidu –„ gaišie” un „tumšie”. Tie atšķiras ar savu uzvedību un ārējo izskatu, bet enerģētika visiem ir spēcīga. Skorpions dāvā milzīgu gribasspēku. Cilvēkam ir augstas prasības pret sevi un citiem. Patīk skaistas un dārgas lietas, komforts un ērtības, tāpēc tie dara visu , lai tās iemantotu.


Skorpioni ir ļoti uzticami un mīļi draugi, bet reti kad piedod nodevību, neuzticību. Spēcīgi pieķeras otram. Daži neiztur viņu sarkasmu un dzēlību. Draugu nav daudz, bet tie, kas ir uz mūžu. Skorpioni ir lieliski mīlnieki. Intīmām attiecībām ir ļoti svarīga nozīme viņu dzīvē. Skorpioni māk lieliski apieties ar svešu naudu, tāpēc daudzi no viņiem ir banku darbinieki, ekonomisti, grāmatveži. Skorpionus aizrauj viss nezināmais. Ezoterika, vēsture, medicīna, dziedniecība, astroloģija, arheoloģija, kriminālistika, ir viņu interešu lokā. Skorpioni māk lietas padarīt līdz galam, neatstājot neko pusratā un nepadarītu. Viņiem svarīgi ir saprast lietu slēpto būtību, „aizrakties” līdz saknei, atrast pirmcēloni. Viņi var būt labi vadītāji un organizatori, atbildīgi darbinieki. Liela daļa Skorpionu darbojas arī medicīnā. Viņiem piemīt dziednieka, ārsta talants. Viņu intuīcija vienmēr pateiks priekšā kādas zāles dzert, kāda procedūra nepieciešama, kāds ārstniecības augs jānoplūc staigājot pa pļavu.


Daudziem Skorpioniem ir ķēriens uz tehniskām lietām. Tie ātrāk par citiem apgūst jaunākās tehnoloģijas, var būt labi inžinieri. Daudzi šīs zīmes pārstāvji darbojas astroloģijā, dziedniecībā, strādā par jogas speciālistiem, masieriem u.t.t.. Viņu rokās kārtīm piemīt maģisks spēks- Skorpioni var būt lieliski zīlnieki. Veselības ziņā jūtīgākās zonas ir viss, kas saistīts ar dzimumorgāniem, tāpēc sievietēm dzimušām Skorpiona zīmē var būt sarežģījumi ar bērniņa ieņemšanu, iznēsāšanu , dzemdībām. Bieži sastopamas retas asins grupas un rēzuss negatīvs. Vēl viena vārīga zona Skorpioniem – deguns, aizdegune tāpēc bieži vien dzīves laikā gadās hroniskas iesnas, aizdegunes iekaisums u.t.t..


Lai arī kādi pārbaudījumi Skorpionam būtu jāsastop dzīves laikā, viņam piemīt apbrīnojama spēja „atdzimt no pelniem” un sākt visu no jauna, tikai jau daudz augstākā kvalitātē.