Strēlnieks

latīniski - Sagittarius

21./22.11. – 21./22. 12.

Dieva vārdi Strēlniekiem:

„ Tev, Strēlniek, es lūdzu likt cilvēkiem smieties, jo viņi bieži nocietinās, manas idejas fanātiski tulkodami. Caur smiekliem tev jādod cilvēkiem cerība, lai cerībā viņu acis pavērstos atpakaļ pie manis. Tu pieskaries daudzām dzīvēm un pat tad, ja tas būs īslaicīgi, tu uzzināsi to nemieru un šaubas, kas mājo katrā no tām.

Tev, Strēlniek, es dodu neierobežotu pārpilnību, lai tava ietekme varētu izplatīties pietiekami plaši, iesniegties katrā vistumšākajā stūrī un izgaismot to.”

Un Strēlnieks atkāpās savā vietā.

Strēlnieks ir devītā zodiaka zīme. Strēlnieks ir uguns zīme, pie tam pati spēcīgākā no visām trim uguns zīmēm astroloģijā. Tas nozīmē, ka uguns stihija tavā raksturā ir ļoti izteikta , koncentrēta un augstu attīstīta. Vai esi redzējis Strēlnieka zīmes attēlojumu – Kentauru? Šis attēlojums slēpj sevī lielu un nopietnu informāciju, kura mums vēsta par to, kādi ir un kādam vajadzētu būt izteiktam Strēlnieka zīmes pārstāvim. Fiziski labi attīstīts ķermenis(zirga lejasdaļa), augsts intelekts(cilvēka augšdaļa) un stingri nosprausts mērķis(uzvilktais loks ar bultu). Lūk, trīs lietas, kuru apvienojums ir nepieciešams strēlniekam. Visām šīm trīs lietām ir jābūt līdzsvarā un visas tās ir vienlīdz svarīgas. Parasti Strēlnieks to jūt un cenšas sevi attīstīt visos šajos virzienos( sporto, mācās un nosprauž sev mērķi). Daudzu Strēlnieku vājā vieta ir mērķa nekonkrētība, vēlme sasniegt visu vai daudz. Jātceras: soli, pa solim..


Strēlnieks ir vadonis, līderis, cīnītājs. Viņam svarīga ir brīvība, tas nepakļaujas ierobežojumiem. Strēlnieks spēj pārējos aizraut ar savām idejām un pārliecināt citus par savu domu un ideju pareizību. Viņš domā globāli un izvirza sev augstus mērķus. Optimismā un dzīvespriekā nav viņam līdzīgas zīmes. Azarts ir viņa sabiedrotais. Vairāk paziņu, nekā draugu. Daudzi no draugiem neiztur Strēlnieku aso humoru, tāpēc distancējas. Ceļošana reālajā un fantāziju pasaulē tam sagādā baudu un paplašina viņa jau tā plašo redzesloku.


Strēlnieki ir labi studenti un pasniedzēji. Reiz apgūtas un nostiprinātas zināšanas veiksmīgi var nodot nākamajām paaudzēm. Bieži vien, lai skaidrāk saskatītu un nospraustu pareizo mērķi, vajadzīgs kāds Skolotājs vai Guru. Vēlākajos gados pats par tādu var kļūt citiem.


Tātad, galvenais Strēlniekam ir kustība gan domas, gan ķermeņa. Sasniedzot vienu mērķi, meklēt, izvirzīt un tiekties sasniegt nākošo.


Veselībā vājā zona: muskuļi, dzīslas, gurnu zona.