Svari

latīniski - Libra

23.09.- 23./24.10.

Dieva vārdi Svariem:

„Jums, Svari, tiek piešķirta misija – nest ļaudīm sadarbības ideju. Lai cilvēki vienmēr atcerētos savus pienākumus pret citiem, lai viņi iemācītos sadarboties un jebkuru savu rīcību spētu samērot ar citu cilvēku viedokļiem. Es jūs vienmēr sūtīšu turp, kur būs domstarpības un savstarpēja nesaprašanās. Bet par savām nerimstošajām pūlēm jūs saņemsiet dāvanu tāpat kā visi citi. Jums es došu mīlestību.

Un arī Svari atkāpās savā vietā.

Svari ir zodiaka zeptītā zīme. Divas līnijas simbolā norāda uz divpusēju enerģijas un informācijas apmaiņu – attīstību un degradāciju, gaismu un tumsu, vīrišķo un sievišķo. Divu galējību saplūšanu vienā veselā. Saulriets vai saullēkts. Krēslas stunda pirms saullēkta , vai pēc saulrieta. Indiāņi šī perioda enerģētiku salīdzināja ar bezdibeni starp divām pasaulēm, plaisu laikā un telpā, kas palīdz noticēt un notikt brīnumam. Tāpēc cilvēkiem dzimušiem šajā laika periodā ir izteikta spēja noticēt brīnumam.. Viņi tiecās pēc ideāla, harmonijas un pilnības. Svaru zīmē dzimušie tic savai zvaigžņu stundai.


Svari paši bieži vien sevi neizprot, bet tiecas uz šo izpratni. Galējību cilvēki. No gaismas uz tumsu. Savieno nesavienojamo. Dzīvo dzīvi savā ritmā – it kā balansējot starp labo un ļauno, harmonisko un disharmonisko, prieku un skumjām, draugiem un vientulības brīžiem. Tajā pat laikā, citu cilvēku dzīvēs viņi var ienest mieru un harmoniju. Viņu uzdevums ir atrasties tur, kur kāds jāsamierina, jānomierina.


Svaru zīme tev dāvājusi īpašu taisnības izjūtu, fantastisku gaumi, ārēju skaistumu, mīlestību uz visu daiļo un krāšņo, dārgo un ērto, gardo un visādi citādi baudāmo. Svaru valdniece Venēra saviem bērniem piešķir kādu māksliniecisku talantu(us), kuru būtu jārealizē šajā dzīvē. Aktivitātes brīži mijas ar pasivitātes brīžiem viļņveidīgi - divas nedēļas vari būt kā dzīvsudrabs, nākošās divas kā lēns divplāksnis. Galvenais uzdevums ir rast iekšējo mieru.


Lai justos harmoniski, Svariem vajadzīgs otrs cilvēks – tas var būt gan vīrs, gan draugs, gan māte, gan māsa vai brālis, gan bērns, gan vienkārši paziņa. Vārdu sakot kāds, ar kuru dalīties, ar kuru aprunāties, ko uzklausīt, kuram izstāstīt.

Veselībā vājās zonas: nieres, aknas, vielmaiņa, āda.