Vērsis

latīniski - Taurus

21.04.- 20/21.05.

Dieva vārdi Vērsim:

„Tev, Vērsi, es dodu lielu spēku visam piešķirt veidu un formu, iemiesot manu sēklu. Tavs darbs būs ļoti nozīmīgs, tas prasīs pacietību. Tas būsi tu, kas pabeigs iesākto, kas gādās, lai sēkla nav iesēta velti. Tev nepieder šaubas, tu nepārdomāsi pusceļā un nekad necentīsies novelt uz citu pleciem to nastu, kas paredzēta tev.

Par to visu es dodu tev spēku. Izmanto to gudri!”

Un Vērsis atkāpās savā vietā.

Vērsis ir otrā zodiaka zīme. Vērsi pārvalda Venēra – planēta, kas astroloģijā atbild par skaistumu, mīlestību, baudām, harmoniju, mūziku un mākslu un, protams, naudu. Tieši tāpēc esi apveltīts ar ārēju pievilcību, nepieciešamību pēc visa jaukā un skaistā, vēlmi sevi izteikt radoši. Vērši ir otrā zodiaka zīme. Ja Auna uzdevums ir pirmajam sēklu iesēt, tad Vērša uzdevums ir šo sēklu laistīt un kopt, ravēt un audzēt- vienu vārdu sakot strādāt. Šis ir galvenais Vēršu uzdevums.


Vērsim ir ļoti svarīgi redzēt sava darba rezultātu un saņemt par to samaksu. Nauda ir tas ēzeļa burkāns, aiz kura Vērsis sekos kaut vai nakts tumsā. Ne tikai naudai, bet jebkurai mantai un pat cilvēkam, zināšanām un attiecībām- Vērši piešķir lielu nozīmi. Viss pieder viņam, protams, tas, kas paša nopelnīts, jo tikai tam ir īstā vērte! Īpašnieciskuma ziņā stiprāku enerģiju kā Vērsim nav. To nevar pārmest, tas vienkārši tā ir un tas jāpieņem. Vērsim nepatīk, ka tiek ņemts tas, kas pieder viņam. Pat personīgajai kafijas krūzītei ir milzīga nozīme. Viņam patīk lietu kārtība un tracina haoss.


Vērši ir zemes zīmes stihija, tāpēc pārmaiņas un nepastāvība viņam netīk. Viņiem patīk plānot savu dzīvi. Tas nenozīmē, ka Vērši dzīvo garlaicīgi. Nebūt nē! Tikai vērtību sistēma saistās ar pārbaudītām un iepazītām lietām. Ja draugi, tad vecie un pārbaudītie, ja tušiņš, tad tajā pašā mīļajā klubiņā, ja darbs, tad labāk visu mūžu viens un tas pats, ja atvaļinājums, tad ceļojums jau uz pārbaudītu un nedaudz iepazītu valsti. Situācijās, kad viss mainās Vērsis var zaudēt paškontroli un kļūt nervozs. Ārējam izskatam Vērši velta daudz laika un līdzekļu. Viņiem patīk pucēties un labi izskatīties. Kaut daba tāpat viņus apveltījusi ar patīkamu ārieni , kas savaldzina ne vienu vien pretējā dzimuma pārstāvi. Starp citu, ārējais izskats bieži vien var kalpot par labu ieroci dažādās dzīves situācijās. Cilvēkiem jūs patīkat, jūs ātri iegūstiet viņu simpātijas. Līdz ar to var vairāk sasniegt.


Parasti Vērši ir uz īstā ceļa tad, ja strādā radošu darbu, kura rezultātā top kaut kas skaists, baudāms, skatāms, taustāms. Darba procesa rezultātam vajadzētu būt saistītam ar mākslu, mūziku, modi, skaistumkopšanu, dizainu, gardiem ēdieniem , mēbelēm, interjeru u.c..

Ne vienmēr ir tā, ka tas ir tiešais Vēršu darbs. Tas var izpausties kā hobijs vai aizraušanās. Katram Vērsim vajadzētu būt kaut kādam mākslinieciskam talantam, varbūt pat vairākiem.

Veselībā jūtīgā zona ir kakls, rīkle, balsene, skausts.