Zivis

latīniski - Pisces

19./20.02. – 20./21.03.

Dieva vārdi Zivīm:

„ Jūs, Zivis, saņemat visgrūtāko no uzdevumiem. Es lūgšu jūs savākt visas cilvēka skumjas un atdot tās atpakaļ man. Jūsu asaras kļūs manas asaras. Skumjās, ko jūs uzsūksiet sevī, protams, būs vainojams pats cilvēks, viņa nespēja pareizi saprast manas idejas. Bet jūsu uzdevums, Zivis, ar savu bezgalīgo līdzcietību tomēr vairot viņa apņēmību mēģināt vēlreiz.

Par šo, grūtāko no uzdevumiem, es došu jums dižāko no balvām. Jūs būsiet vienīgās no maniem divpadsmit bērniem, kas sapratīs mani. Taču šī balva patiešām būs vienīgi jums, jo jūsu centieni savu sapratni dot cilvēkiem būs velti, jūs vienkārši neuzklausīs.”

Un Zivis atkāpās savā vietā.

Zodiaka aplī Zivis ir pēdējā, divpadsmitā zīme un tieši tāpēc visnoslēpumainākā. Šī zīme slēpj sevī milzīgu potenciālu, jo it kā uzsūkusi visu zodiakālā apļa informāciju. Tās ir senas dvēseles. Zivīm piemīt spēja izprast visu citu zīmju pārstāvjus un nenoliegt tos kā sliktākus. Dzīvē tas izpaužas kā diplomāta spējas, sapratne, spēja uzklausīt, līdzjūtība, psihologa dotības.


Zivtiņām piemīt pats grūtākais no uzdevumiem – viņām patiesi jāuzklausa un jārūpējas par citiem. Zivju sievietes tiek apveltītas ar īpašu burvību, seksapīlu un harismu. Cilvēki līp pie Zivtiņām paši nesaprotot- kāpēc. Viņu klātbūtnē ir jauki un mīļi. Ap sevi, tās rada mājīgumu. Telpas un stila izjūta, laba gaume, kas slēpjas vienkāršībā – tas viss dabas(Zivtiņas) dots. Protams , emocionalitāte! Acis bieži slapjā vietā.. Daudz tam nevajag -kāda mīļa mūzikas skaņa, patīkama smarža, pēkšņi radies domtēls. Zivtiņām arī piemīt rakstura īpašības, kas var kaitināt apkārtējos – pārlieku liels kategorisms, sava viedokļa izmisīga aizstāvēšana, kas var beigties pat ar histēriju un psihošanu.


Zivtiņām patīk fantazēt un izdomāt kā būtu, ja būtu. Zivis nedrīkst aizrauties ar apreibinošu dzērienu lietošanu, tie graujoši iedarbojas uz viņu organismu. Diemžēl, statiska rāda, ka daudz zivju Zīmē dzimušo pārmēru lieto alkoholu. Bet galvenā Zivju zīmē dzimušo misija tomēr ir un paliek tā, kas rakstīta Dieva vārdos . Tos izprast un realizēt nemaz nav tik vienkārši. Veicot šo lielo uzdevumu Zivis būs uz sava patiesā ceļa!

Balstoties uz iepriekšējo dzīvju pieredzi, Zivīm vajadzētu sasniegt augstāko garīguma pakāpi, izjust Visumu un savienoties ar to.


Sena leģenda vēsta, ka Zivju zīmē dzimušie cilvēki vairs uz zemes neatgriežas,

jo savu karmu ir atstrādājuši. Zivju zīmē dzimušo cilvēku galvenā rakstura iezīme ir emocijas un spēja pilnībā atslēgties no reālās pasaules. Tie ir pašaizliedzīgi, izklaidīgi cilvēki ar mainīgu intelektu- viņi var būt dzīvespriecīgi, asprātīgi un gandrīz vienlaikus arī miegaini un melanholiski sapņotāji. Dažreiz būdami ļoti izpalīdzīgi un šķietami trausli, tiek pārāk izmantoti.


Taču Zivis nojauš to, kas citiem vēl nav zināms- pēdējie būs pirmie...