astropadomi katrai dienai

Facebook

2024. gada aprīlis

Facebook

PIRMDIENA

15

APRĪLIS

Mēnstiņš joprojām Vēzī un ar vairākām planētam Auna zīmē izpēlēs tādas aktīvākas saspēles. Mēnestiņš Vēzī gribēs radoši pastrādāt vai vienkārši palaiskoties,  bet Auniņš tik stums uz priekšu- aktīvi darbosies. Kurš būs uzstājīgaks, tas uzvarēs😊

Es iesaku dienas gaismu izmantot aktīvakiem darbiņiem, bet pēcpusdien tad arī atpūsties nenāks par skādi un iedarbinat savus radošos procesus.

Tās īpašās Jupitera- Urāna kopdzīves dienas ir klāt! Izmantojam- riskējam , lai vinnētu! Naudā vai graudā vai kādā projektā-iznākums būs priecējošs. Fortūna ipaši labvēlīga var būt Vēršiem, Jaunavām un Mežāžiem, kas pasaulē nākuši no 10.- 14. datumam septembrī, janvārī un maijā. Kas zina, kas zina-varbūt kādam šo zīmju 20 -22 tajos grādos kāda cita planētiņa-arī var “nostrādāt” par labu veiksmei.

www.maiji.lv šodien vēstī manu dienu-Niedri.

Lasot par sevi, savu Niedres raksturojumu-saskatīju daudz līdzības. Ievadi savus dzimšanas datus un meklē savas dienas raksturojumu – šajā mājas lapā. 

Galvenais šīs dienas cilvēku uzdevums esot saskarsme, informācijas nodošana, mācīšana, diplomātija. Vērojiet niedres dabā-tās līgojas vēja pūsmās uz vienu pusi, uz otru, saskaroties pārnes eenrģiju no vienas otrai..tāda tā doma.

Niedre 3.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu skaidrs mērķa redzējums. Šodien sākts ceļojums stiprinās veselību. Neplānotas iepazīšanās novest pie sadarbības ar jauniem klientiem. Strīdus situācijās pārsvaru ņem tie, kuri var pamatot savu ideju praktisko pielietojumu. Tieslietās izšķirošs būs aizbilstamā ieņemamais amats, statuss. Biznesa darījumos iespējams noturēt savu galveno līniju piekāpjoties sīkumos. Ejot pa dzīvi un braucot ar auto turat stūri savās rokās un esiet gatavs pagrieziena, Labs laiks jaunas politiskās partijas vai organizācijas dibināšanai. Tirdzniecības lietas nevedas.  

3. atslēga.

BEN - Niedre, debesu balsti, izaugsme. Mērķa diena. Pārvalda Latvijas egregoru. Prasa skaidru sasniedzamā mērķa apjausmu. Palīdz caur "adatas aci" izkļūt no grūtām situācijām.

Dienas enerģijas virziens Austrumi:

Enerģiju var akumulēt, ja tu zini, ko gribi. Enerģija saistīta ar pieredzi. Šajā dienā cilvēkam jāzina, kur viņš savā dzīvē atrodas un mērķis, uz kuru tas vēlas iet. Šajā diena skaidri jāzina rīcības vadlīnijas. Cilvēks tiecas projicēties pasaulē, iekšējās vēlmes tiecās iet uz āru. Nepieciešama disciplīna, sistemātiskums, mērķtiecība. Nepieciešams dienas plāns, no tā rodas harmoniska darbība. Jāzina kādēļ veic nākošo soli un ko ar to vēlies panākt. Labi iesākt ilgtermiņa darbus un projektus.

8. Mēness diena Mēness aug. www.tavapasaule.lv

Grēku nožēlas un šķīstīšanās diena. Dienas simbols – Fēnikss – putns, kas sadeg ugunī un augšāmceļas no pelniem. Tāpat arī cilvēkam šodien tiek dota iespēja veikt nozīmīgas iekšējas pārmaiņas. Atdzimšana, pārdzimšana un transformācija caur uguni ir šīs dienas atslēgas vārdi.

Enerģija dabā un cilvēkā ņemas spēkā, notiek neredzamas, bet enerģētiski svarīgas izmaiņas visos cilvēka esības līmeņos. Šajā dienā būs viegli atbrīvoties no pagātnes nastas un visa negatīvā, kas sakrājies dvēselē. Vēlams attīrīties gan garīgi, gan fiziski, piedot sev un citiem. Ieteicams kontakts un darbs ar uguns stihiju – sveču dedzināšana, uguns liesmu vērošana kamīnā vai ugunskurā. Tas ļaus vieglāk pielāgoties apkārt notiekošajām pārmaiņām.

Esot labi tapināt kādus zāļu uzlējumus, dziedināties.

Daudz laimes 15.aprīļa Auniņiem- īpašie sveicieni Rita Bričkus, Peter Mejer-Rasmussen, Dace Grundmane, Žanete Korde, Ilse Dace Luize ,Marten, Sintija Lieknina, Sandra Guļaško ! Re, cik šodien daudz man svarīgo cilvēku! Un man ir aizdomas, ka šie varētu būt paši aktīvākie Auniņi pasaulē! Priekā!:)))

 Un sveicieni īpašo vārdu- Aelita un Gastons īpašniekiem! Nezinu kāpēc, bet šī kalendāra lapiņa jau no bērnības iekalusies manās smadzenēs ar šo abu vārdu saspēli😊

Foto: Jolanta Brikmane, Vecauce, "Putni" 14.04.24.

Facebook

SVĒTDIENA

14

APRĪLIS

Nu skaisti cipari-vai ne? Trīs četrinieki! Stabili. Vienmēr patikuši “4 “ nieki, gan skolā stabils četri bija labāks par švaku “5 “(padomju laikā) . Un vispār- stabilitāte ir laba lieta. Vīrs šodien no veciem Pumpuru vidusskolas dēļiem Vecauces “Putnu” senajā skolā (lielajā- jaunajā virtuvē) taisa saimes galdu! Lūk, kā stabilitāti vajag piesaukt! Viss notiek!

Mēness augošs, 7. Mēness diena-.Simboli – maģiskais zizlis, gailis, vējaroze, zelta arfa. Skaisti simboli, spēcīgi! Vārda spēka diena. Dienas kopējā enerģētika ir labvēlīga un veiksmīga aktīvām darbībām. Slava, skaļums, pārākums un drosme – šie vārdi raksturo šīs dienas simbolu – gaili. Tas svinīgi un uzstājīgi paziņo apkārtējiem par tumsas atkāpšanos un jaunas dienas sākumu un atgādina, ka laiks ķerties pie darāmajiem darbiem.

Mēness Vēzī- ģimeniski, mīļi, mājīgi, ko nevarētu teikt par laiciņu aiz loga…Vētra, lietus, drūmi-sola pērkonu!

Vēzītis sola spēcīgu intuīciju..izmantojam!

Un ko sola www.maiji.lv ?

Maiju dienas simbols: 

Zāle – Dienvidu tonāla pārstāvji savukārt ir „mīksti un pūkaini”, kā vates kamoli. Viņiem nav krasi izteiktas apziņas lauka olas robežas, tāpēc kontakts ar viņiem nesagādā apkārtējiem enerģētiskās neērtības. Starp dienvidu tipa pārstāvjiem atrodamas vislabākās sievas un uzticamākie partneri. Enerģētiskie resursi ievērojami, bet grūtības ar patstāvīgu lēmumu pieņemšanu. Apkārtējie viņus bieži izmanto kā enerģijas donorus, bet dienvidiem tas nav postoši. Viņu resursi ātri atjaunojas un brūces ātri sadzīst. Apveltīti ar lielāku dzīvesprieka devu nekā pārējie, tāpēc pasaulē jūtas omulīgi un to mīl. No stresa situācijām cenšas „izpeldēt”. Dienvidi dara lietas, lai iegūtu no tām enerģiju. Ja enerģija jau ir, tad tiecas atdot to apkārtējā vidē. Nauda pie viņiem pievelkas, bet viņi to nekrāj priekš sevis. Mīl par kādu rūpēties. Bet paši nemeklēs aizbilstamo. Cilvēks pakļaujas laika straumei, un gaida ko dzīve piedāvās. Dienvidu tips mēdz labi akumulēt apkārtējās vides enerģiju, bet par slinku lai apzināti to meklētu. Nav konfliktējošs, labi iejūtas kolektīvā. Atšķirībā no iepriekšējiem, šim tipam ir absolūti svešs mazā diktatora komplekss. Viņi necenšas uzspiest savu gribu apkārtējai videi. Spēlē respektējot vides uzstādītos noteikumus.

Citos cilvēkos rada mājīgu drošības sajūtu. Daļēji zūd pašaizsardzības instinkts. Rodas kopības sajūta. Enerģijas nododas tālāk tai vienmērīgi sadaloties starp visiem procesā iesaistītajiem cilvēkiem. Vienlīdzība , brālība, draudzība.

Šī tipa sieviete ideāli papildina vīrieti, izceļ vīrieti. Ārkārtīgi plastiskas, spējīgas piemēroties apstākļiem. Var būt ļoti līdzīgas saviem vīriem, partneriem. Bieži jūtās kā garīgās dzīves principu novadītāja reālajā dzīvē.

Redz visu sev apkārt vienlīdzīgu, bet pats sevi uzskata par nedaudz augstāku. Attiecina sevi uz kādu egregoru. Redz sevi kā svarīgu daļiņu no kopējā veseluma. Visu laiku gaida, ka kāds viņu piešķils, aizdedzinās. Ideālists. Sievieti uztver kā biedreni un prasa, lai viņa būtu uzticīga viņa ideāliem. Neattīstīts – attieksies kā pret kārtējo aitu no ganāmpulka.

Daudz laimes šodienas Auniņiem! Un , lai skaista diena Straujām un Gudrītēm!

Mēs šodien mācīsimies-būsim Straujas Gudrītes😊.

Facebook

SESTDIENA

13

APRĪLIS

Mēnestiņš šodien nedaudz saspīlēs situācijas, sajūtas, notikumus, jo no Dvīņiem, kur tas vēl šiverēs, līdz planētiņām Zivīs tāds asāks stūrītis. Tomēr viss ātri nogludināsies un varbūt jau spriedze un emocijas ir aiz muguras, jo Mēnestinš ripo ātri, ātri-kas bija aktuāli no rīta, tas šobrīd jau harmonizējas.

Vakar “uzlādēju baterijas”. Nu tik jauks un sirsnīgs pasākums bija Tukumā! Vēlāk būs izsmeļošāki foto un video. Apmeklētaju vidū atkalredzēšanas ar savu māsu un  ar 4 manām Tukuma un Rīgas astro-meitenēm, jauki, ka retrogrāds atgreiž mīļas un pazīstamas sejas!

Arī jums vēl ir iespēja satikt senākus draugus un paziņas, atkalredzēties ar radiņiem-izmantojam retrogrādo Merkuru!

www.maiji.lv

Rūķis 1.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu iekšējā bērna atklāšana sevī. Jūs varat būt pirāts, karaliene, cīnītājs par taisnību. Kādu lomu sev piemērosiet, tā arī pasaule jūs uztvers. Par līderi tiek atzīts tas, kurš spēs atbrīvoties no sociālās nosacītības aizspriedumiem un personīgā svarīguma kompleksa. Arī ģimenē. Brīvas sievietes šodien labvēlīgi uzlūko vīriešus ar augstu intelektu un dzejniekus. Vīriešiem imponē dāmas ar izteiktu gurnu līniju un uzrautu deguntiņu. Izklaides pasākumos emocijas var sist augstus viļņus. Daudz lielības un liekas dižošanās ar savām „personībām” lielu puiku starpā. Šodien vēlams rast iespēju teātra vai koncerta apmeklējumam. Ja tādas nav der arī kino. Emocionāla ielēgšanās filmas procesos garantēta. 

1. atslēga.

CHUWEN - Pērtiķis, dvīņi(āksts un meistars), radošā dzirksts. Zemes un Debesu vienotības diena. Kā sauc - tā atskan. Sadzīves maģija darbojas visās dzīves jomās. Katrā no mums mīt Pīters Pens un Alise Brīnumzemē.

Dienas enerģijas virziens ir rietumi:

Jūtu impulss, iztēle, spēle, teātris. Skumjas transformējas radošajā enerģijā. Ienākošie vides impulsi tiecas veidot tēlus un ilūzijas. Cilvēki mēdz sekot tiem, pat ja tie neatbilst realitātei. Vieglāk, kā citās dienās radīt vēlamo iespaidu, iejusties dzīves procesos. Enerģija saistīta ar izjūtu spēku, iedvesmu, telepātiju. Laba diena Kino, muzejiem, mākslas izstādēm. Labi var sajust mākslā ielikto enerģiju, ideju kas ielikta tēlos. Jābūt uzmanīgiem jo cilvēki ir emocionāli ļoti jūtīgi. Apkārtējie notikumu jēga nav tāda, kāda liekas pirmajā brīdī.

Nezinu kā jums, man kaut kā grūti pieķerties globālām tēmām- jauno ideju realizēšanai un attīstīšanai - gan praktiski, gan mentāli. Varbūt tas tāpēc, ka tas, kas jāsakārto vēl gaida kādu noslēgumu, noslēdzošo etapu, revīziju. Tā teikt, jāatbrīvo vieta jaunai enerģijai. Vēl ir laiks- darbojamies pie tā. Tad jau arī varēs jaunu bildi likt iekšā. 

6.Mēness diena – Putni, Mākoņi.

Prieka un apmierinātības diena. Dienas simboli liek aizdomāties par Visuma lietu kārtību, par to, ka neatkarīgi no mūsu pašreizējā brīža saprašanas, viss notiek tā, kā tam ir jānotiek. Šodien mēs mācāmies pieņemt visu, kas notiek mums apkārt ar gudrību, nenosodīšanu, padevību, ļaušanos un uzticēšanos Augstākajam Saprātam.

www.tavapasaule.lv

Uz šīs nots šodienas prognozīti tad arī noslēgsim!

Lai jaukas brīvdienas tiem, kas atpūšas. Kam jāstrādā-strādājam! Katram savs!

Daudz laimes 13.aprīļa gaviļniekiem-Auniņiem!Sveicieni Linda Dīriņa! … un sumināti Egili, Egīli un Nauri! Kā vakar asprātīga grāmatu korektore izteicās, būtu labi, ja visi būtu vai nu Egili vai Egīli, tas viņai atvieglotu darbu😊Mans vīratēvs arī Egils Reihs vārdā- diemžēl sazināmies tikai pieminot..🙁 Paldies par foršo puiku!:)

Facebook

PIEKTDIENA

12

APRĪLIS

Svētku sajūta, beidzot esam sagaidījuši Gunas Rozes-Tamules grāmatas prezentācijuTukumā. Abas ar māsu saņemsim savus eksemplārus. Kāpēc tik priecīga?Jo grāmtā ietverti stāsti par mūsu-Lagzdiņu dzimtu. Par mūsu vecotēvu Ansi Lagzdiņu, kas 20 gadus bijis Tukuma dzimtsarakstu nodaļa priekšnieks. Paldies Gunai, ka uzrunāji-prieks bija dalīties ģimenes arhīvu fotogrāfijām, kuru autors ir arī mūsu tētis Romāns Lagzdiņš.  Un apsveicam ar šo svarīgo notikumu! 

Šodien starptautiskā Kosmonautikas diena-  sveicu visus Kosmosa mīļotājus! Man tuva tēma jau kopš bērnības, kad klausījos tēta -lidotāja stāstos, sēdēju lidmašīnu kabīnēs, cilpoju tētim nopakaļ pa lidostu lidlaukiem un lidinājos tur, kur tētis ņēma līdz. Ko tad Kosmosiņš mums sola šodien? Mēness Dvīņos, tieši kā reizē grāmatas prezentācijai, pasākumam, jauniem kontaktiem, grāmatas iegādei. 

Piektdiena-Venēras aizgādībā- kultūrai, svētkiem, priekam piemērota diena.

5.Mēness diena, Mēness aug - Vienradzis , laba diena. 5. Mēness dienā vēlams pievērsties jaunu zināšanu apguvei, kāda jauna mācību cikla uzsākšanai, garīgajām praksēm.

www.maiji.lv

 astro padomiņš:

Suns 13.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu gatavība ziedoties mīlestības principu dēļ. Iespējams konflikts starp vēlmēm un pienākumu. Iespējami strīdi gimenēs bez abpusējam jūtām. Braucot ar auto vēlams koncentrēties uz notiekošo. Veiksmīgi iepirkties var izsolēs un lombardos. Šodien miris projekts ir pilnībā izsmēlis visas savas iespējas, cilvēks savu dzīves misiju izpildījis. Šeit ir nekurienes vidus. Šeit ir atskaites punkts jaunam ceļam. Pirkumus ņemt uz līzinga nav ieteicams. Par visu jānorēķinās skaidrā nauda. Ja nevarat nokārtot parādsaistības pilnībā, nosedziet vismaz daļu. Iespējams atlikusī summa norakstīsies. Stūrgalvīgu cilvēku ietiepība sašķīdīs pret vides objektīvo realitāti. 

13. atslēga.

OK - Suns, Dvēseļu mītnes sargs, mīlestība pret formu. Formu materializācijas un dematerializācijas diena. Mēs saskatam tikai to, ko mīlam. Sanāk tikai tas, kas patīk. Iespēja apjaust savu cilvēcisko formu.

Dienas enerģijas virziens ir ziemeļi:

Materializācija un dematerializācija. Cilvēka virzību uz priekšu nosaka apstākļi, jātur acis vaļā un jāizmanto lietas(apkārtējās formas), kuras dzīve piespēlē. Cilvēks sajūt apkārtējās vides spēku, pretestību. Diena liek sevi apzināties kā formu, bet jebkura forma nav mūžīga. No tā bailes. Enerģijai piemīt kontrastainība, asāk izteikti gan pozitīvie, gan negatīvie aspekti. Izjūtas un impulsi rodas ātri. Nepieciešama savlaicīga reakcija uz apkārtējas vides apstākļiem. Spēja pārvarēt bailes veicina efektīvu saskarsmi starp formām (arī cilvēkiem), to mijiedarbību. Baiļu primārais iemesls iepriekšējās enerģijas nestrukturētība - nezināšana. 

Citādi viss Kosmosā “pa vecam”. Gaidām , kad Merkura cilpa beigsies, tad jau dinamika ar būs klāt. Pagaidām vēl apķēris Saulīti Aunā. Jupiters Urāna apkampienos Vērsī -viens otru mēģina ietekmēt, mainīties ar enerģijām. Saturns ar Marsu Zivīs, mēģina sadarboties. Kā tajā reklāmā: pa pāriem, pa pāriem! Nu, tad mēs arī – pa pāriem!:)

Meteorologi šodien sola vietām un daļēji saulainu-paldies viņiem par to- Vecaucē jau spīd! Uzreiz arī noskanojums saulains.

Sumināti šodienas Auniņi! Īpašais sveiciens Juta Rozenšteina un Iveta Ņeverovska- lai veselība un viss skaistais Jaunajā gadiņā!

Lai jauka diena vārdiņu īpašniekiem- tāds kā joks-aprīlī vārda svētki Jūlijam😊 un Ainim- sumināti!

Facebook

CETRTDIENA

11

APRĪLIS

Supertruper dieniņa!:)

Mēness skaisti aug un mēs tam līdzi! Mazliet ziemelīgi, dzestri, bet saulaini. Vēl var paspēt “noķert” Mēnestiņu Vērsī, kas nepaspēj, turpmākās dienas jārēķinās ar Mēnestiņu Dvīņu zīmē-runājam daudz, domājam daudz, veidojam jaunu paziņu loku, pērkam, pārdodam. Merkurs ar šodien paslēpies Saules gaismā-tieši Saules sirsniņā! Divi vienā un tas nekas , ka retro. Šodien viņam piedodami.

Mēness dienas simbpls-Paradīzes koks. Koks kā mūžīgās dzīvības simbols caur savām saknēm simbolizē mūsu saikni ar pagātni, mūsu senčiem un dzimtu, caur galotni – saikni ar augstāko būtību, caur augļiem – saikni ar mūsu nākotni un pēcnācējiem. Tāpēc 4. mēness dienā īpaši ieteicams pavadīt laiku ģimenes lokā. Var nodoties sava dzimtas koka un ģimenes vēstures pētīšanai.

www.tavapasaule.lv

Maiju dienas simbols-Debesu rasa 12.enerģijas vilnis.

www.maiji.lv

Debesu rasa 12.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu dzīves pieredzē balstīta varas apziņa. Atgriežās „vecās gvardes” kareivji. Bet iespējams uzkāpt uz veciem „grābekļiem”. Iedomība un savu spēju pārvērtēšana noved pie kraha. Rezultatīvas mācības, valodu apgūšana, uzskaites darbi. Iespējams informatīvi iekodēt ūdeni. Padotie respektē autoritātes. Kolēgi novērtē labu atmiņu. Nav ieteicams runāt pa mobilo telefonu ilgāk, kā nepieciešams. Ar mīlestību aplieti mājas augi atdzīvosies. Vecu paziņu satikšana liecinās par nenobeigtām saistībām, pienākumiem. Sievietes seko stiprākajam. Vīrieši meklē sievietē seksuālās pievilcības atribūtus. 

12. atslēga.

MULUK - Debesu rasa, informācijas lauks. Informatīvo lauku diena. Realitātē izpaužas paterni, kurus nesam no iepriekšējām dzīvēm. Iespēja pieslēgties cilvēces globālajai bibliotēkai. Laiks mācīties.

Dienas enerģijas virziens Austrumi:

Enerģiju var akumulēt, ja tu zini, ko gribi. Enerģija saistīta ar pieredzi. Šajā dienā cilvēkam jāzina, kur viņš savā dzīvē atrodas un mērķis, uz kuru tas vēlas iet. Šajā diena skaidri jāzina rīcības vadlīnijas. Cilvēks tiecas projicēties pasaulē, iekšējās vēlmes tiecās iet uz āru. Nepieciešama disciplīna, sistemātiskums, mērķtiecība. Nepieciešams dienas plāns, no tā rodas harmoniska darbība. Jāzina kādēļ veic nākošo soli un ko ar to vēlies panākt. Labi iesākt ilgtermiņa darbus.

Ceturdiena-spēka, naudas, veiksmes , īpašumu, labvēlības diena-Jupitera, Pērkondiena. Turam buru! Planētu aspekti labvēlīgi- turpinām paraustīt Fortūnu aiz ūsas- kas zina, īpaši otrās un  trešās dekādes Vēršiem, Jaunavām, Mežāžiem naudiņas un īpašumi var pieaugt. Varbūt veicas arī kādam citam zodiakālajām brālim vai māsai?!

Lai jauka svinēšana un veselība šīs dienas Auniņiem un šodienas interesanto vārda dienu svinētājiem- Hermanis un Vilmārs-sumināti!:)

Foto: Rita Reiha, Liepāja plkst.7:31 saullēkts virs Liepājas ezera

Facebook

TREŠDIENA

10

APRĪLIS

Saulīte nedaudz paslēpusies. Nu varbūt labi, ka tā-vakar jau bija nedaudz par karstu. Pavasara Saule tāda viltīga. Siltums ir, tas labi. Manu rītu šodien iepriecināja Pupuķis, retāk sastopams putniņš- uztvēru, kā simbolu  dienas enerģētikai. Darbīga, aktīva, strādīga enerģija-tieši tāda arī pieklājas Mēnestiņam Vērša zīmē. Katram kaut kas jāsarūpē savai guziņai, saviem bērniņiem, sev pašam. Droši turpinām sēt un stādīt, rušināties-zemes stihija sola auglību. Pēc garās ziemas kauliņus grūti iekustināt-šķiet , ka enerģijas daudz, bet sākot darboties, tā ir kā ir. Naksniņā ar muskulīši pasāp. Jāraugās, lai uz nakti arī nepārēdamies-citādi dēļ punča ar būs smaga gulēšana. Vērsītis ir kārumnieks un bieži šo to par daudz palieto.

Visu ar mēru.

Ko tad tolteki sola?

Zvaigzne 11.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu drošsirdība, paļāvība uz augstāka spēka klātbūtni. Ne kungi padara citus par kalpiem, kalpi paši tiecas pēc stipras rokas. Un upuris vienmēr atrod savu laupītāju. Veiksme mīl tos, kuru nebaidās ņemt karogu un iet priekšgalā tad, kad vide izvirza cīņas pozīcijā. Tiem, kurus vada pašu vēlme uzvarēt, iegūt vai sasniegt taustāmu labumu, šodien neveiksies. Spēki, kas īsteno savus mērķus caur cilvēkiem meklē pašatdevīgos un patiesos. Viņu rokās var tikt ielikti varas īstenošanas instrumenti. Tie kas nepazīst pazemību augstāku spēku priekšā realizējamu varu neiegūst. Dievi mīl ticīgos. Priekšniekus pārliecina idejiskie. 

11. atslēga.

LAMAT - Zaķis, zvaigzne, pievilkšanās. Zvaigznes diena. Katrs no mums ir pašpietiekama vērtība. Pēc tās atzīmes, ko paši sev ieliksim, pasaule mūs arī novērtēs. Pie labā un skaistā - labumi pievelkas.

Dienas enerģijas virziens ir dienvidi:

Tīra Enerģija. Trīs iepriekšējo enerģiju summa. Visu nosaka cilvēka enerģijas kvalitāte dotajā momentā. Dienai nav konkrēta darbības vektora. Jābūt šeit un tagad, lai izmantotu laika straumē radušos impulsu potenciālu. Viegli kontaktēties ar citiem cilvēkiem un enerģētiskajām formām. Labi norit atveseļošanās procesi. Viegli dzimst prieks, nepieciešams tikai mazs impulss. Labi pabeigt iesāktos darbus un izdarīt lietas, kurām uzreiz nepieciešams rezultāts - pozitīvs vai negatīvs, bet rezultāts. 

www.maiji.lv

Mēnestiņš skaisti aug- 3.diena. Vairojam to, kas katram jāvairo!

Leopards.

Rīcības un aktivitātes diena. Pēc tumšajām bezmēness naktīm pie debesīm parādās šaurs mēness sirpis, mēness sāk pieaugt.

Dienas simbols – leopards, kas sagatavojies lēcienam.

Trešajā mēness dienā mums pietiks enerģijas un drosmes izteikt savu viedokli

Marss ar Saturnu pret kādu var būt arī bargāks kā citureizi-abi kopā, liels spēks. Uzmanamies.

Trešdiena -mazā sestdiena vai Merkura diena-aktīva, darbīga, runātīga-var pirkt un pārdot kaut ko reklamēt. Labi “uzņemt” un dalīties ar jaunu informāciju- mācīties un mācīt. Nedaudz jauneklīguma ar šodien var piešaut ikdienas pusdienu kompleksam. Kādu šķipsniņu joka-kā jau aprīlim pienākas.

Lai šodIien jauka svētku diena Auniņiem-gaviļniekiem! ĪPAŠI SVEICU-Andzela Veseluna -daudz laimes!

Sveicieni arī daudzo vārdiņu īpašniekiem-Anita, Anitra, Annika un Zīle!

Facebook

OTRDIENA

9

APRĪLIS

Kas par enerģiju šodien-uhhhhhh!:)Saule, siltums, smaržas, treļļļi! Tā vien šķiet, ka viss tumšais paliek vēsturei. “Putnos” siltumnīcas efekts. Vecauces uzartais lauks pilnīgi elpo- visa dzīvā radība ķer Saulīti! Sekojam Aunam-dodamies uz priekšu, vai nedaudz vēl pamīcamies uz vietas. Tā teikt-sagatavojam augsni!2.Mēness diena, enerģija ņemsies spēkā. Kā kolēģis sola-enerģijas sprādziens !Vairs gausties nav iemesla, atrunas malā, dodamies darbos! Kad sāk kustināt, viss sāk pats kustēties!:) Enerģija rada enerģiju! Zemākajam punktam esam pāri. Pēc tumsas vienmēr nāk gaisma!... un šodiena to apliecina! 😊

Izmantojam skaisto Brieža dienas enerģiju.

Briedis 10.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu vājo aizstāvība. Laba diena skolotājiem, ārstiem un šamaņiem. Nevis tiem, kas tādi ir pēc dokumentiem, bet tiem – kas pēc būtības. Tieslietās izšķiroša būs advokātu izveicība, spēle uz jūtām. Publiski uzstājoties viegli aizraut pūli. Cilvēkus pievelk jaunais un daudzsološais. Tikai Prometejam ir jātic savas uguns spēkam par visiem 100%. Šodien ieteicams pārdot mākslas priekšmetus. Labs laiks frizieriem, modelētājiem un dizaineriem. Biznesa rādītāju lejupslīde šodien liecinās, ka dota sfēra sevi ir izsmēlusi. Vīriešiem panākumus garantē savas individuālās meitarības reklāma. Sievietei – labs stils. Padotie priekšniekos respektēs gaišu garastāvokli. Sapulces ritēs ātri. Svarīgi lēmumi tiks pieņemti ar vieglu roku. 

10. atslēga.

MANIK - Briedis, ieguvums, loma. Lomu spēles diena. Cilvēki dalās medniekos un medījumos. Spēja saskatīt svarīgāko. Pirkšanas un pārdošanas māksla. Teātris.

Dienas enerģijas virziens ir rietumi:

Jūtu impulss, iztēle, spēle, teātris. Skumjas transformējas radošajā enerģijā. Ienākošie vides impulsi tiecas veidot tēlus un ilūzijas. Cilvēki mēdz sekot tiem, pat ja tie neatbilst realitātei. Vieglāk, kā citās dienās radīt vēlamo iespaidu, iejusties dzīves procesos. Enerģija saistīta ar izjūtu spēku, iedvesmu, telepātiju. Laba diena Kino, muzejiem, mākslas izstādēm. Labi var sajust mākslā ielikto enerģiju, ideju kas ielikta tēlos. Jābūt uzmanīgiem jo cilvēki ir emocionāli ļoti jūtīgi. Apkārtējie notikumu jēga nav tāda, kāda liekas pirmajā brīdī.

Mēness ieripos Vērša zīmē- auglībai sakām -JĀ! Sējam un stādām, būvējam un darām! Atceros, ka manā bērnībā šāds laiks bija 1.maijā. Nu jau aizvien agrāk, man patīk. Izbaudām!

Jā, šķiet , ka šodien ir 100.tā gada diena, kad sējami zirņi-nu būs gana vareni - Vērša svētīti, šogad! Sagatavojam dobi!

Mīļi sveicieni šodienas Auniņiem! Suminātas Žubītes un pārējie putniņi!:), Allas un Valērijas:)

Facebook

PIRMDIENA

8

APRĪLIS

Pašreiz tāds “ jauks “ komplektiņš: 29.Mēness diena, aptumsums, Marsa un Saturna savienojums Zivīs, pirmdiena, 8.datums. Tad nu tā arī varētu justies. Tukšuma sajūta, raudulība, miegainība, enerģijas trūkums. Lien ārā tas, kam jālien, lai nepaliktu mūsos. Attīrīšanās. Lai arī Saules aptumsums nav Latvijā redzams, ietekme ir spēcīga. Daba it kā pieklust, procesi apstājas, putni nedzied, viss it kā pamiris. Sauli atkal aprijis kāds debesu mošķis. Labāk palūkosim, ko par šodienu vēstī  www.maiji.lv

Nāve 9.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu negaidīts un efektīvs solis. Veiksmīga diena cietpaurainiem priekšniekiem, jo padotie respektē autoritātes. Bērnu nepaklausības iemesli meklējami vecāku gļēvumā. Aizsākts strīds var novest pie problēmas risinājuma. Bēgšana no atbildības var novest līdz autsaidera soliņam. Sapulcēs un publiskās uzstāšanās iespējams negaidīts notikumu gaitas pavērsiens. Cenu iespējams nokaulēt par ievērojamu summu. Darbus paveikt vienā piegājienā. Biznesa darījumos ieguvējs būs tas, kurš spēs mainīt tekošo likumsakarību gaitu, pārslēgt vilcienu uz citām sliedēm. Komfortu šodien garantē godam padarīta darba atziņa. 

9. atslēga.

KIMI - Nāve, galvaskauss, formu nomaiņa. Baltās lapas diena. Savu laiku nokalpojušas formas tiek aizstātas ar jaunām. Nenovēršamība. Pārsteidzoša cilvēku efektivitāte.

Dienas enerģijas virziens ir ziemeļi:

Materializācija un dematerializācija. Cilvēka virzību uz priekšu nosaka apstākļi, jātur acis vaļā un jāizmanto lietas(apkārtējās formas), kuras dzīve piespēlē. Cilvēks sajūt apkārtējās vides spēku, pretestību. Diena liek sevi apzināties kā formu, bet jebkura forma nav mūžīga. No tā bailes. Enerģijai piemīt kontrastainība, asāk izteikti gan pozitīvie, gan negatīvie aspekti. Izjūtas un impulsi rodas ātri. Nepieciešama savlaicīga reakcija uz apkārtējas vides apstākļiem. Spēja pārvarēt bailes veicina efektīvu saskarsmi starp formām (arī cilvēkiem), to mijiedarbību. Baiļu primārais iemesls iepriekšējās enerģijas nestrukturētība - nezināšana. 

Jā, nu re-nekādu debesu mannu jau negaidīju.

Viss likumsakarīgi. Mēnessdienu nemaz necitēšu.

Dedzam sveci, dedzam gaismu ap sevi un sevī. Noturam pozitīvu enerģiju. Meditējam. Noslēdzošā posms pie finiša līnijas vienmēr ir grūtākais. Mierīgi izdzīvojam šo dienu, vakaru, naktiņu un tad jau pamazām veiksim arī jaunas enerģijas uzlādi. Jācer, ka Mēness Auna zīmē piedos kādu kripatiņu uguntiņas. 

Neskatoties uz dienas sarežgīto foniņu- šodienas Auniņiem savas dzimenītes ir labi jānosvin! Daudz laimes-īpaši sveicieni Lidai Braņickai un Ingai Riežniecei. Lai lustīga diena šodienas vāŗdiņiem-Dana, Dans, Danute, Edgars!

Facebook

SVĒTDIENA

7

APRĪLIS

Šodien ieklausāmies intuīcijā, sajūtās-neļaujam prātam visu laiku dominēt. Mēness ar Neptūnu Zivīs- varens savienojums, lai arī īslaicīgs. Vēl kādas dažas stundas būs spēkā-izmantojam! Nakts sapņi noteikti bija spilgti un interesanti-varēja vēstīt ko būtisku, atrisināt kādu problēmu, iedvesmot. Arī pati izjutu nakts enerģētiku- jau kādu laiku esmu haotiskās domās par to, ko ēdienkartē piedāvāt Dobeles novada kafejnīcu dienās 13.un 14. jūlijā “Putnos”, bet nu- atklāsmes nāca! Sāku veidot ēdienkarti! Viss salikās ātri un viegli! Apgaismība bija klāt!

Vakar dienas otrajā pusē gan bija dīvains nespēks- ļooti dīvaina sajūta. Vakara ziņās dzirdēju par spēcīgu zemestrīci Ņujorkā. Var jau pasmīnēt un domāt, kāds sakars zemestrīcei tik tālā kontinentā. Var jau būt , ka sakritība. Tomēr nav pirmā reize, ka sajūtas nāk vispirms un notikumi pasaulē -īpaši dabas katastrofas- pēc tam. Jūtos kā tāds pasaules dabas barometrs. Varbūt arī Mēness Zivīs mūs dara īpaši sensitīvus? Bet varbūt manī dzīvo kāds sens indiāņu gēns? Bieži iedomājos par to, ka visi kontinenti reiz bija saistīti… 

Nu ja jau par indiāņiem, tad , lai iet maiju dienas enerģētiku šodien: Čūska 8.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu pārliecinoša savas patiesības aizstāvēšana. Uz kopējā slinkuma fona uzvaru var izcīnīt tie, kas vēlas mainīt notikumu plūdumu. Dzīvības spēku, kas liek mums būt aktīviem var pastiprināt nodarbojoties ar jogu, tai-chi, u.c. fiziskiem vingrinājumiem. Ķermeņa lokanība cieši saistīta ar apziņas konkurētspēju. Šodien sākušās slimības liecina par mazkustīga dzīves veida rezultātā radušos energijas krīzi. Šodien sākts ceļojums prasīs jūsu iniciatīvas izpausmes cīņā ar šķēršļiem. Iegūsiet vērtīgu pieredzi. Lidot pa mākoņiem šodien nav ieteicams, uzmanīgi jāskatās zem kājām. Arī iepērkoties lūkojat, lai jums neiesmērē brāķētu produktu. 

8. atslēga.

CHIKCHAN - Čūska, dzīvesziņa, ķermeņa sajūta. Intuitīvu sajūtu un ķermeniskā prāta diena. Iespēja pieskarties dzīves matērijai un izprast tās būtību. Cieņā vērīgums un apdomība.

Dienas enerģijas virziens Austrumi:

Enerģiju var akumulēt, ja tu zini, ko gribi. Enerģija saistīta ar pieredzi. Šajā dienā cilvēkam jāzina, kur viņš savā dzīvē atrodas un mērķis, uz kuru tas vēlas iet. Šajā diena skaidri jāzina rīcības vadlīnijas. Cilvēks tiecas projicēties pasaulē, iekšējās vēlmes tiecās iet uz āru. Nepieciešama disciplīna, sistemātiskums, mērķtiecība. Nepieciešams dienas plāns, no tā rodas harmoniska darbība. Jāzina kādēļ veic nākošo soli un ko ar to vēlies panākt. Labi iesākt ilgtermiņa darbus. www.maiji.lv

Skaista Mēness diena-28. Labestības diena. Lotosa zieds – ļaušanās, atdošanās, savas dzīves misijas apzināšanās. Divdesmit astotās mēness dienas interpretācija atkarīga no tā, cik mēness dienu ir attiecīgajā lunārajā mēnesī. www.tavapasaule.lv

No rīta noķēru bērnības sajūtu-radio translēja manas bērnu dienu dziesmiņas-satinās tāds bērnu dienu kamolītis, ka maz neliekas. Bija sajūta, ka esmu atnākusi pie sevis-tādas gaišās, smaidīgas, optimistiskas, saulainas, laimīgas. Jāiekonservē šī sajūta! 

Auna enerģija atbilst bērnu dienas enerģijai- Mēness Aunā -tūlīt būs klāt! Izmantojam bērna enerģijas pilnās divas dienas.

Re, Vecaucē arī Saulīte sāk tā nedroši spīdēt! Laižam zilajās puķītēs! Ak, dievinu tās! Meita smej, tev, mamm, tikai tās zilās puķītes!:)Brauciet un Pokaiņiem, Īli-aplūkojiet skaisti atjaunoto Īles baznīcu, noziedojiet kādu eiro tai! Tur viss Īles muižas kalns nosēts zilajām puķītēm! Lai jauka brīvdiena- Svētā-Saules diena.

Daudz laimes gaviļniekiem-šodienas Auniņiem un vārda dienu svinētajiem Zinām, Zinaīdām un Helmutiem!

Foto no 2014.gada projekta-visas13 sērijas skatāmas arhīvā

https://epadomi.com/.../01042015-video_astrologiska...

Facebook

SESTDIENA

6

APRĪLIS

Dienas enerģētika maiju izklāstā ir ļoti atbilstoša aprīlim.

Tveram visu viegli, ar joku, radoši, mīļi un glāstoši.

Arī nopietnas sarunas un darījumi vienmēr labāk sokas, ja humors ir klātesošs.

Ķirzaka 7.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu vieglums savas individualitātes izpausmē. Labs laiks radošiem cilvēkiem un avantūristiem, kas netrīc par katru projektā ieguldīto latu. Dienas tonāls nav labvēlīgs skopuļiem un personām ar sašaurinātu sirdi. Publiski uzstājoties līdzēs aktraktivitāte un aktiermāksla. Lai atbrīvotos ieteicams novilkt žaketi un atlaist vaļīgāk kaklasaites mezglu. Mājas darbi raiti ritēs mūzikas pavadījumā. Bērni gribēs spēlēties nevis mācīties. Neplānotas iepazīšanās var pavērt karjeras iespēju izklaidess sfērā, šovbiznesā. Darba devējs vērtēs pretendentus pēc viņu radošās pieejas dzīvei. 

7. atslēga.

KAN - Ķirzaka, dīgstoša sēkla, dzīvesprieks. Raibās enerģijas diena. Triksteri taisa jokus un Šķiež enerģiju uz nebēdu. Jāatceras, ka vislielākās muļķības tiek darītas ar nopietnu sejas izteiksmi.

Dienas enerģijas virziens ir dienvidi:

Tīra Enerģija. Trīs iepriekšējo enerģiju summa. Visu nosaka cilvēka enerģijas kvalitāte dotajā momentā. Dienai nav konkrēta darbības vektora. Jābūt šeit un tagad, lai izmantotu laika straumē radušos impulsu potenciālu. Viegli kontaktēties ar citiem cilvēkiem un enerģētiskajām formām. Labi norit atveseļošanās procesi. Viegli dzimst prieks, nepieciešams tikai mazs impulss. Labi pabeigt iesāktos darbus un izdarīt lietas, kurām uzreiz nepieciešams rezultāts - pozitīvs vai negatīvs, bet rezultāts. 

www.maiji.lv

Mēnestiņš jau gandrīz izdilis. Mēness cikls iet tuvojās noslēgumam. Mazais stadiona aplis būs izskriets. Apkopojam rezultātus. Izdarām secinājums. Plānojam jauno Mēnesi. 27.Mēness diena arī skaista. Atklāsmju diena. Trijžuburis ir Neptūna – romiešu mitoloģijā jūras un okeānu valdnieka – neatņemams atribūts. 27. Mēness diena saistās ar iedziļināšanos un iegremdēšanos savā iekšējā pasaulē, lai saskatītu tur gan savas ilūzijas un maldus, gan atklātu augstāko mīlestību.

Spēcīgi darbojas intuīcija, tāpēc vērtīgi ir pameditēt un ieklausīties sevī. Tādā veidā var rast atbildes uz jautājumiem, kas neliek mieru un negaidītā veidā atrisināt vecas, ieilgušas problēmas.

www.tavapasaule.lv/ Tieši šodien ir iespējams piedzīvot dažādas atklāsmes un apskaidrības stāvokļus, bet, lai tas notiktu, ir rūpīgi jāvēro gan apkārtējā, gan arī sava iekšējā – sajūtu un intuīcijas pasaule.

Mēness Zivīs šobrīd apskāvis salto Saturnu- emocionāli, miglaini, pavēsi, skumīgi-kā debess šajā dienā. Neskumstam-pasmaidām, siltumiņš nāks- tūlīt jau būs klāt! Tā Bricis sola😊

Lai skaisti šūpļa svētki šīs dienas Auniņiem-ar īpašāku sveicienu manam draugam Sandrai Blūmentālei!

Sumināti šodienas vārdiņu saimnieki: Zinta ,Vīlips, Filips , Dzinta!

Facebook

PIEKTDIENA

5

APRĪLIS

Mēnestiņš atsveicinās no Ūdensvīra un uz pāris dienām paslapināsies Zivtiņu valstībā- jūtīgums, emocionalitāte, kāda asara, romantiskas sajūtas, skumjas, ilgas-tas viss piemīt šādam Ziviskam spīdeklītim. Venēras spēks Aunā krīt kā no augstas virsotnes- bam tai bija. Radošie un maigie uzplūdi gaist- tehniskajām tēmām prioritāte. Auto-moto tēmas rullēs. Varētu jau arī ieskrieties, ja vien Merkurs nebremzētu. Varbūt labi, ka tā- ka kāds piebremzē. 

Mēness diena atkal jau sasaucas ar maiju dienas enerģētiku. Tā vien šķiet, ka ir kaut kāda sakarība.

26. Mēness diena : Krupis, Purvs- radot sajūtu, ka nepaspētie darbi strauji slīgst purvā uz neatgriešanos. Ak, vai☹

Tolteku skatījums uz šo dienu:

Veļu māja 6.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu savu sapņu un baiļu pilnīga pieņemšana. Radošo iedvesmu atradīsiet vērīgi ielūkojoties tuvākajā apkārtnē. Savās mājās pat sienas palīdz.. Komforta atmosfēra būs krogu pagrabiņos, mazās izstāžu telpās, kabinetos. Laba peļņas iespēja vieglas uzvedības sievietēm. Arī dzejniekiem un psihologiem viegli atrast vārdus, kas aizķer sirdi. Pieņemtu lēmumu pamatā šodien iekšējas izjūtas un bailes. Vēlme pasargāt sevi dominē pār vēlmi gūt atzinību. Ģimenes konfliktu iemesli jāmeklē dziļāk par acīmredzamo. Bērnu nepaklausības iemesls var būt nevarēšana pabūt vienatnē ar sevi. Šodien jāmācās sapņot. 

6. atslēga.

AKBAL - Aka, slēptais potenciāls, noslēpums. Dvēseles māju diena. Visam, ar ko mēs sastopamies ir savs zemteksts. Visi notikumi sakņojās zemapziņas dzīlēs. Tiek iznestas uz āru patiesas vēlmes.

Dienas enerģijas virziens ir rietumi:

Jūtu impulss, iztēle, spēle, teātris. Skumjas transformējas radošajā enerģijā. Ienākošie vides impulsi tiecas veidot tēlus un ilūzijas. Cilvēki mēdz sekot tiem, pat ja tie neatbilst realitātei. Vieglāk, kā citās dienās radīt vēlamo iespaidu, iejusties dzīves procesos. Enerģija saistīta ar izjūtu spēku, iedvesmu, telepātiju. Laba diena Kino, muzejiem, mākslas izstādēm. Labi var sajust mākslā ielikto enerģiju, ideju kas ielikta tēlos. Jābūt uzmanīgiem jo cilvēki ir emocionāli ļoti jūtīgi. Apkārtējie notikumu jēga nav tāda, kāda liekas pirmajā brīdī. www.maiji.lv

  Manis pašas sajūtas- sākam pierast pie retrogrāda, necenšamies peldēt pret straumi. Pamazām sakārtojas prāts, sajūtas, domas. Tas labi. Gribētos vairāk Saules, siltuma un aktīvo pavasara noskaņojumu, bet pagaidām esmu gaidās. Šur tu sniegs, šur tur lietus, auksts un vējains-nemīlīgs, kāds krekšķ, kāds pekšķ... sajūtas kā lācim, kas no ziemas miega jau sen modies, bet aktīvākām darbībām enerģijas vēl pamaz. Šonakt sapņoju( ne pirmo reizi)- mani ievēl par Latvijas prezidenti. Šīs dienas sapņi mēdzot piepildīties😊 Sāku jau plānot valstiski svarīgo lietu sakārtošanu. 

..jāsāk vien būs ar sevis un savu ikdienas aktualitāšu sakārtošanu. Tad jau arī būs laiks ķerties klāt prezidentes pienākumu pildīšanai.🙂

Saturns ar Marsu Zivīs arī jau saķērušies tādā kā galopā- neko sev-tādi divi visuvarenie lēmējiņi. Saudzējam pēdas. Kontrolējam emocijas.

Jupiters ar Urānu saspiežas aizvien ciešāk- ko nu abi sadarīs? Esam gatavi visam jaunajam, neordinārajam. Nezin kā citiem, bet astrologiem, fotogrāfiem, zinātniekiem, sportistiem, azartiskiem ļautiņiem- labs rādītājs.

Savienojuma nosaukums-kas neriskē, tas nedzer šampanieti!

Lai skaisti šūpļa svētki šīs dienas Auniņiem-īpaši sveicu Edvardu Kokaru un Laimu Baumani un Agnesi Rodi -Danišu! Daudz laimes Vijām, Vidagām un Aivijām!🥳🤩🥰

Facebook

CETURTDIENA

4

APRĪLIS

Specīgo četrinieku diena-stabilitāte, pamatīgums, sadarbība.

IK. Tā šodienu dēvē senā, viedā maiju cilts. Latviešu valodā- Vējš.

Ja tā godīgi- šodien sajūtu tādu kā iekšējo vēju vai vilni, kas kaut kur pūš, kaut kur nes, bet tā īsti nevar saprast-KURP.

Varbūt jāļaujas vējam, plūsmai, vilnim, virzienam, kas pats no sevis kā tāda pavasara straume nes uz priekšu. Gan jau kaut kur izskalos, galvenais, lai nav ar pretestību un spēku, lai viss noris viegli. Kas zina, kas tajā krastā gaidīs, gan jau kāds labs pārsteigums!

Vēl jo vairāk tāpēc, ka ir retro kustība kosmosā. Varbūt, ka straume var ievilkt kādā atvarā? Pavirpuļojam uz vietas, pirms dodamies tālāk. Kāpēc šādi, kāpēc kāds it kā tur aiz kājas-to sapratīsim tikai pēc kāda laika-atskatoties uz šodienas notikumiem vai nenotikušajām tēmām ar labu atstatumu laikā. 

Vējš 5.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu brīvība no kompleksiem un pašžēlošanas. Instinktīva pārliecība par savu spēku. Apgarotība. Šaubas, neizlēmība, panīkums – pretrunā ar dienas zemtekstu. Veicas bezbailīgajiem, tā ka nebaidieties attīt visas buras un doties pa vējam. Ja jūtat, ka esat nokļuvis bezvēja joslā un nekas nenotiek, tad jāsecina ka jūsu darbība orientēta uz absolūti egoistiskiem mērķiem un nevienam izņemot jūs pašu nav vajadzīga. Šodien kosmoss nepalīdzēs mietpilsoņiem, kuri apzināti nevēlas sekot evolūcijas straumei. Tām vērtību sistēmas pārmaiņām, kas īstenojas dotajā laikā. 

5. atslēga.

IK - Vējš, kustība, kosmiskā elpa. Apgarotības dienas. Visas formas atrodas kustībā. Mums šajā plūsmā jāielec sākot dienu ar pozitīvu lādiņu. Kādā vilcienā ielēksim, ar tadu arī brauksim.

Dienas enerģijas virziens ir ziemeļi:

Materializācija un dematerializācija. Cilvēka virzību uz priekšu nosaka apstākļi, jātur acis vaļā un jāizmanto lietas(apkārtējās formas), kuras dzīve piespēlē. Cilvēks sajūt apkārtējās vides spēku, pretestību. Diena liek sevi apzināties kā formu, bet jebkura forma nav mūžīga. No tā bailes. Enerģijai piemīt kontrastainība, asāk izteikti gan pozitīvie, gan negatīvie aspekti. Izjūtas un impulsi rodas ātri. Nepieciešama savlaicīga reakcija uz apkārtējas vides apstākļiem. Spēja pārvarēt bailes veicina efektīvu saskarsmi starp formām (arī cilvēkiem), to mijiedarbību. Baiļu primārais iemesls iepriekšējās enerģijas nestrukturētība - nezināšana. 

www.maiji.lv

Mēness joprojām ritmiņā lec pa Ūdensvīru-galīgi sanervozējies, uzvilkts, nemierīgs. Nu kuš, kuš, tūlīt jau arī Zivītē būs mieriņš😊

Grūtāk tiem, kas raduši, ka viss iet kā smērēts, viss rit raiti, raitumā-kā plānots. Vieglāk elastīgajiem, kas spēj pielāgoties.

Mēness diena skaista- mierīga, ja vien paši būsim mierīgi. Simbols – bruņurupucis.

Miera un pārdomu diena. Šī diena paredzēta iekšējam darbam, darbam ar sevi, jo “kas iekšā, tas ārā” (ārējā pasaule ir mūsu iekšējās pasaules atspoguļojums).

Šodien gluži kā bruņurupucim jāpaslēpjas savā čaulā, lai atklātu savu vērtību un nozīmīgumu. Dienas simboli ir arī gliemežvāks ar tajā apslēpto pērli un trauki ar “dzīvo” un “mirušo” ūdeni.

Šī ir viena no mēness cikla maģiskajām dienām, kad cilvēkā var mosties un izpausties ekstrasensorās spējas, bet, lai tas notiktu, gan prātam gan ķermenim jābūt attīrītiem no visiem sārņiem un toksīniem.

www.tavapasaule.lv

Lai Saulīte mūs visus lutina- mierīgu un priecīgu noskaņojumu Auniem-jubilāriem un vārda dienu svinētājiem!

Facebook

TREŠDIENA

3

APRĪLIS

Kad jau visur riņķī un apkārt ir izrunās par retrogrādo Merkūru un citām šī brīža kosmiskajām niansēm, atliek vien paklausīties maiju gudrībās. Dienas nosaukums- 4.Avots.

Avots 4.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu citu viedokļa respektēšana. Neplānotas iepazīšanās var novest līdz intīmām attiecībām. Vīrieši šodien gaida no sievietes tiešumu. Sieviete cer vīrietī ieraudzīt personu, kas spējīga uzņemties atbildību par gimeni. Darba devējs vērtēs pretendentos darba pieredzi un autoritāti. Tieslietās izšķiroša loma var būt strīdā iesaistīto personu korporatīvajām saitēm. Biznesa darījumos ieguvējs būs priekšlikuma izteicējs. Mājas darbus labāk veikt vienatnē. Iepirkties vēlams mazos veikaliņos. Publiskos pasākumos atmosfēras nav. Komfortu šodien veicina dieva izpausmju meklējumi dzīves norisēs, sapratnes meklējumi ar bērniem. 

4. atslēga.

IMIX - Avots, dzīvības koks, sākums. Aizsākuma diena. Vajag uztvert primāro impulsu, apjaust savas saknes. Katrā mīt Radītāja daļa. Katrā no mums ir tēvs, māte un aizstāvis visam dzīvajam.

 Dienas enerģijas virziens Austrumi:

Enerģiju var akumulēt, ja tu zini, ko gribi. Enerģija saistīta ar pieredzi. Šajā dienā cilvēkam jāzina, kur viņš savā dzīvē atrodas un mērķis, uz kuru tas vēlas iet. Šajā diena skaidri jāzina rīcības vadlīnijas. Cilvēks tiecas projicēties pasaulē, iekšējās vēlmes tiecās iet uz āru. Nepieciešama disciplīna, sistemātiskums, mērķtiecība. Nepieciešams dienas plāns, no tā rodas harmoniska darbība. Jāzina kādēļ veic nākošo soli un ko ar to vēlies panākt. Labi iesākt ilgtermiņa darbus un projektus.

www.maiji.lv

Manas sajūtas šodien ir kā Pepijai Garzeķei… Uz visu jāparaugās no citas puses-it kā stāvētu uz galvas. Viss notiek ne tā ka saplānots. Dzīvojam pēc principa -cilvēks domā -Dievs dara. Un labi, ka tā, jo tur Augšā jau visu zina labāk par mums. Nešūmējamies, ja kas ne tā. Esam CITĀDI- oriģināli un neparasti savās izpausmēs, domās, attieksmē, uzvedībā, rīcībā. Droši varam darīt vai nedarīt – rīkoties pretēji pieņemtajam. Piemēram- zupā var ielikt nevis parasto sīpolu, bet 5 mazos stādu sīpoliņus-kāda vaina? Vārdu sakot-Mēness ieripojis Ūdensvīrā. Varam atļauties būt traki, neordināri, nesaprasti. Man jau atkal- prognozei otrs piegājiens- pirmais vienkārši izdzisa. Vakar kompītis nokrita, ekrāns sāka rādīt interesantas ainas, bet šodien viss ok. Paldies. Nevarētu teikt, ka retrogrāds nedarbojas. Mūzika, deja, astro-tēmas, skaistumkopšana, politika, sportiņš, foto- tas viss šodien der.

24. Mēness diena, kuru simbolizē Lācis un Kalns iesaka ielikt stabilus pamatus, tieši to pašu, ko maiji, bet Merkurs cilpo, tāpēc nez vai tie būs stabili. Ka nesanāk kā trīs sivēntiņiem ar tām mājām. Toties radošajām tēmām sakām-jā. 

Laiciņš atkal nelutina, Saulīte slēpjas, lapas palika pusgrābtas, ārā snieg..

Cepam, vāram, darbojamies pie datoriem, šujam, adām, gleznojam, dedzam sveces, vēl joprojām-iekurinām māju, neslimojam, neklepojam- lai visiem viss pa jauko. Rēķināmies ar retro-kaut kas jau noteikti aizķersies, būs jāatkārto. Neko darīt, atkārtošana-zināšanu māte. Mācamies astroloģiju- Ūdensvīriski!

Daudz laimes 3.aprīļa Auniņiem un četriem D burtiņu īpašniekiem: Dairām, Daivām, Dairiem un Daivjiem. 

Facebook

OTRDIENA

2

APRĪLIS

Nu, nē, neticēsiet- sēžos rakstīt prognozi… jau ar trešo piegājienu! Viss jau smuki bija sarakstīts, kad retrogrāds vai Krokodils, vai Sahāra aprija manu rakstīto!!! Kompītī teksts vienkārši pazuda brīdī, kad vēstīju par šamanisko 23. Mēness dienu! Atliek vien respektēt Merkūra retrogrādu. Visu cieņu, darbojas perfekti. Pēdējo dienu enerģētika vispār tāda dīvaina. Sakrīt Merkūra retrogrāds, aptumsumu koridors, Sahāras putekļi un 23. Mēness diena, kas kā tās valdnieks Krokodils aprijis Saulīti. It kā dienām vajadzētu būt garākām, bet sajūta, ka tās apgrieztas no abiem galiem. It kā kāds Šlopsterklopsters tās būtu apkodis no abiem galiem. Darba daudz, bet tāds dīvains haoss neļauj koncentrēties mērķim. Kam vēl to sajūtu var piedēvēt-Venēra ar Neptūnu saspiedusies kopā Zivīs, tad nu ar var būt šādas izjūtas. Miglainas dienas, miglainas sajūtas. Nu kā tādiem Ezīšiem, kas olas pārēdušies. 

Pašlaik Merkūrs nobremzējis Auna ceļa noslēgumā un veic pagriezienu, lai parevidētu vēl šo zīmi tā kārtīgāk. Palūkojiet savās astro kartēs, kur jums Auna enerģija, kurā astro mājoklī? Tur arī tuvākās nedēļas revidējam. Atgriežam un atkārtojam tikai labo. Atsākam darboties tēmās, kas reiz aizsāktas. Turpinām, bet jaunas lietas neuzsākam. Vakar tik tiešām uz jokiem “nevilka”. Viens no retajiem 1.aprīļiem, kad nesaņēmu un neiedevu NEVIENU “april, april”. Nu galīgi nav manā stiliņā.  Vienīgi interneta vidē uzķēros uz bildes, kur Latvijā sniegotu dienu rādīja😊. Laikam jau Mēness nopietnajā Mežāzī darīja savu darāmo.  Toties “Putnos” lielās trepes tika pārnestas no pagaidu un pastāvīgo vietu jaunajā vestibilā, kur tās iegūla tā, it kā līdz ar veco ēku no 1811. gada būtu stāvējušās. Jāiet “kāpt”- iedomāties vēlēšanos! 😊Mežāžiem patīk pastāvība, stabilitāte, ilgmūžība. Ja darām, tad darām. Mēness šodien smuki sastrādājās ar Jupiteru un Urānu Vērsī. Būvdarbiem un zemes darbiem der.  Ir jau arī kaut kas labs tajā šodienas Kosmiskajā bildē. 

Ko tad par šodienu vēstī maiju kalendārs? 

www.maiji.lv

Pēdējā 20 dienu cikla diena- 

Dienas nosaukums Dieviņš (Senči, Mīlestība)3.laika viļņa līmenī – rezonansē ar dienas fonu augstāka spēka klātbūtnes izjūta. Lēmumus šodien pieņem nevis cilvēki, bet augstāki spēki ar cilvēku līdzdalību. Un tie ir karmiski pamatoti. Biznesa darījums ieguvējs būs neatkarīgākais. Raizēties par ikdienas sīkumiem šodien nav ieteicams, varat palaist garām lielas veiksmes iespēju. Dievs dod un ņem visai negaidīti. Šodien ņem no tiem, kuri nav apmierināti ar esošo un dod tiem, kuri spēj būt pateicīgi. Bērnu nepaklausības iemesls meklējams vecāku garastavoklī. Negatīvas izjūtas šodien ir lipīgas. Komfortu veicina statiskā meditācija un Baha mūzika. Šīs dienas energijai atbilst atrašanās šeit un tagad. 

3. atslēga.

AHAW - Valdnieks, Dieviņš. Mūžības diena. Dieva diena. Spēja būt šeit un tagad. Panākumus nosaka cilvēka garīgās substances kvalitāte dotajā laika brīdī.

Dienas enerģijas virziens ir dienvidi:

Tīra Enerģija. Trīs iepriekšējo enerģiju summa. Visu nosaka cilvēka enerģijas kvalitāte dotajā momentā. Dienai nav konkrēta darbības vektora. Jābūt šeit un tagad, lai izmantotu laika straumē radušos impulsu potenciālu. Viegli kontaktēties ar citiem cilvēkiem un enerģētiskajām formām. Labi norit atveseļošanās procesi. Viegli dzimst prieks, nepieciešams tikai mazs impulss. Labi pabeigt iesāktos darbus un izdarīt lietas, kurām uzreiz nepieciešams rezultāts - pozitīvs vai negatīvs, bet rezultāts. 

Nu tā- kaut kā, izskatās patiešām-PA NOPIETNO.

Vēl jo vairāk pārliecinos, ka Viss ir Viens un Kosmoss vibrē Pilnīgi Vienādi-lai tas būtu krokodils, vai Dieviņš vai Sahāra vai Retro Merkurs.

Respektējam.

Daudz laimes šodienas  jubilāriem un vārda dienu gaviļniekiem!:)

Facebook

PIRMDIENA

1

APRĪLIS

Vakar Lielās Dienas vakar-  ēšana un medit- ēšana🥰😜🌷