2023. gada Lielā prognoze

1. daļa "2023. gada enerģētika kopumā."

Zodiaka zīmju sadalījums dekādēs:

(dekāde, no vārdiņa desmit, veidojas sadalot vienas zodiaka zīmes 30 dienas trīs daļās...)

1. dekāde no 20. līdz mēneša beigām,

2. dekāde no 1. līdz 10. mēneša datumam,

3. dekāde no 11. līdz 20. mēneša datumam.

Zodiaka zīmes pirmās un pēdējās dienas datums var mainīties (precizējams pie astrologa).

Ceļš uz transformāciju.Viens no dziļākajiem Rietumu kultūras tēliem, metaforām ir krucifikss – cilvēks pienaglots pie krusta. Dzīve katru cilvēku laiku pa laikam apstādina plosošu pretrunu spriedzē. Taču ceļš uz transformāciju, augšāmcelšanos ved caur realitātes pieņemšanu un izturēšanu”.

/J.Rubenis/Lielais Laika rituma rats ir veicis vēl vienu ciklu un visā Visumā jau viss ir labi! Kaut gan... nē, nav labi... Tieši tā - nav labi! Un nevar būt labi, kamēr ir karš, mirst bērni, nevainīgi cilvēki, kamēr uz mūsu mīļās Zemes notiek prātam neaptveramais! Nevar un nevajag pie TĀ pierast! Paldies Visiem, kas domās un darbos, lūgšanās un cerībās bija, ir un būs ar Ukrainu! Slava Ukraini!

2022. gada savas dzimšanas dienas rītā pamodos ar ziņu par kara sākumu. Astrologi mēdz teikt, ka pirmā Saules gada diena izgaismo visu gadu... Protams, ka aizdomājos. Un, kā tad var justies visa gada laikā, redzot un dzirdot mūsu kaimiņu tautas šausmas!? Vispirms - sašutums, panika, bailes, satraukums... Vēlāk līdzjūtība, lūgšanas, domas, pārdomas. Nesen lasītais mācītāja un garīgā Skolotāja J.Rubeņa rakstā, pamudināja Visu tvert nedaudz citādi, tāpēc tieši ar šo citātu iesāku 2023. gada Lielo prognozi.

Jāteic, ka manis veidotās prognozes netop vienā dienā - mēģinu „saslēgties” pamazām. Ķeru tādas kā kosmiskās dzirkstelītes, apvienoju tās ar efemerīdās (planētu kustību kalendārā) redzamo - matemātiski izskaitļoto informāciju, palasu, kādas atziņas un redzējums no kolēģu stāstīta, „ielūkojos” austrumu tautu gudrībās un kā vienmēr - mēģinu rast sakarības senā maiju tautas kalendārijā.

Kā vienmēr, sāksim ar galvenajiem planētu notikumiem Kosmosā! Kā tie atspoguļosies uz mūsu Zemes - manīsim tikai gada ritumā. Lielo un tālo planētu kustība ir lēna „padarīšana”, tāpēc arī mūsu dzīvēs nopietnas pārmaiņas nenotiek nedz vienas dienas, nedz viena gada laikā. Visi vienādi arī šos procesus neizjūtam. Vienam gads būs gana veiksmīgs, kādam tas prasīs lielāku atdevi un mudinās mainīties. Katrs nākam pasaulē ar savu „ planetāro kodu”, tāpēc tas, kas der visiem, īsti neder nevienam. Tomēr arī kopējo planētu enerģētiku ir vērts ielāgot.

Domājot par to, kas tad tuvākā gada laikā būtu jāuzskata par galveno notikumu planētu kustības kalendārā, esmu par Plūtonu - pagaidām tālāko Saules sistēmas planētu ( ...tikai nesakiet, ka Plūtons vairs nav planēta...), transformācijas planētu, lielo pārmaiņu planētu, reformatoru, revolucionāru. Plūtona pāriešana citā zodiaka zīmē, viennozīmīgi, ir tuvākā gada lielākais notikums! Plūtons astroloģijā tiek uzskatīts par paaudžu planētu, jo vienas zodiaka zīmes ietvaros tā atrodas aptuveni 20 gadus. Pilnais apriņķojums ap Sauli notiek 249 gados. Tuvākā gada laikā Plūtons no Mežāža uz neilgu laiku ieceļos Ūdensvīrā, it kā pamazām pieradinot mūs un pasauli kopumā pie „jaunās kārtības”. Pieredzējuši astrologi atzīst, ka mainoties divām spēcīgām enerģijām kosmosā, es pat teiktu – trijām, jo Plūtons nes savu, Mežāzis savu un Ūdensvīrs savu enerģētiku. Notiek tāda kā revolūcija, haoss, panika, kā vienmēr, kad jāaiziet vecajam un jāstājas vietā jaunajam. Labi, ka šī pāreja notiek pamazām. Pēdējo gadu laikā, Plūtons atradās Mežāža valdījumā, nākamo gadu laikā Plūtons aizvien vairāk sāks „apdzīvot” Ūdensvīra teritoriju. Iet runa par globālām pārmaiņām gan pasaulē kopumā, gan attiecībā uz paaudzi, kas pasauli vēl tikai ieraudzīs tuvāko 20 gadu laikā.

Mani novērojumi, saistībā ar paaudzēm, kas dzimušas ar Plūtonu Jaunavā - reformatori ikdienas darba tēmās, birokrātijas pretinieki (arī es piederu šai paaudzei), Plūtons Svaros - revolucionāri partnerības tēmās, Plūtons Skorpionā - maģiskā spēka paaudze, seksuālās revolūcijas un banku paaudze, Plūtons Strēlniekā- kosmopolītu paaudze, tālu zemju braucēji, Plūtons Mežāzī - vēl jaunie - divdesmitgadnieki - domāju, ka reformēs uzņēmējdarbības sfēru, un nākamie, kam Plūtons būs Ūdensvīrā - „Jums” būs daudz darāmā: sports, politika, zinātne, jaunākās tehnoloģijas, astroloģija ..tas būs jaunais reformu lauks tuvākajiem 20 gadiem! Vārdu sakot - modē būs viss jaunais, neparastais, noteiktām cilvēku grupām grūtāk izprotamais. Esmu gandrīz 100% pārliecināta, ka tieši Plūtons dos zaļo gaismu astroloģijai kā zinātnei. Visticamāk, ka tuvāko 20 gadu laikā arī astroloģijas skolu programmas tiks valstiski akreditētas.

Jau 23. martā Plūtons mainīs zodiaka zīmi. Ūdensvīrā tas atradīsies gan tikai līdz 11. jūnijam, kad atkal uz kādu laiku atgriezīsies Mežāzī. Par cik astroloģijā laika posms, kurā planēta ir pēdējos un pirmajos zodiaka zīmes grādos (zīmes beigas un sākums), skaitās kā kritisks, tad nu vērojam notikumus šajā pavasarī, gada nogalē un 2024. gada sākuma posmā. Arī 2024. gada laikā, kamēr Plūtons tā „pa īstam” nomainīs zodiaka zīmi. Tā nu sanāk, ka astroloģijā gan Plūtons, gan pats Ūdensvīrs - abi savā ziņā ir pārmainu nesēji, reformatori. Tad nu esam gatavi „dzīves transformācijas dejai”, jeb kā senajā, labajā teicienā sacīts - pastāvēs, kas mainīsies!

Varbūt vēl nedaudz par to, kuras zodiaka zīmes varētu izjust tieši Plūtona ietekmi. Savienojuma ietekme varētu būt jūtama 3. dekādes Mežāžiem un Ūdensvīra pirmajā dekādē dzimušajiem. Vēža zīmes 3. dekādē dzimušie un Lauvas zīmes 1. dekādē dzimušie varētu sajust Plūtona pretstāvi, jeb opozīciju. Savukārt kvadratūru- diezgan saspīlētu aspektu, var izjust Svaru un Auna zīmes 3. dekādē, kā arī Skorpiona un Vērša zīmes 1. dekādē dzimušie. Plūtona aktualizētās tēmas var būt saistītas kā ar veselību, tā ar naudas tēmu, mantojumu kārtošanu, projektu piesaisti un lielākām pārmaiņām dzīvē kopumā. Var būt spēcīga vēlēšanās ieviest pārmaiņas savā dzīvē, tomēr tas nebūs vienkārši.

Labs gads iepriekšminēto tēmu sakarā, dzīves lielo pārmaiņu lauciņā varētu būt kā pašiem 3. dekādē dzimušajiem Mežāžiem un Ūdensvīriem, tā arī 3. dekādes Vēršiem un Jaunavām un pirmās dekādes Dvīņiem un Svariem.

Piekrītu arī domai par transformāciju – atdzimšanu, pārdzimšanu, reinkarnāciju esošās dzīves laikā. Kāpēc filozofēt par bijušajām un nākošajām inkarnācijām, ja varam piedzīvot sevi jaunā kvalitātē jau šajā dzīvē?! Pieņemam realitāti, izturam, transformējamies un augšāmceļamies! Sanāca tik pat kā planētas Plūtona definīcija!

Ja jau sākām ar tālāko planētu, tad tā arī turpināsim planētu notikumu apskatu –pamazām, pa vienai - pietuvojoties Saulei.

Neptūna ceļš joprojām Zivīs. Tomēr nav aiz kalniem laiks, kad vēl viena paaudžu planēta nomainīs savu zodiaka zīmi, pāriedama no Zivīm uz Aunu. Tas notiks tikai 2025. - 2026. gada laikā. Kamēr Neptūns ir Zivīs, dzimst paaudze ar spēcīgu Neptūnu, dāvādama tai spēcīgu intuīciju, izteiktu fantāziju un labas psihologa dotības.

Neptūna ietekmi varētu izjust 3. dekādē dzimušās Zivtiņas un 3. dekādes Jaunavas, 3. dekādes Dvīņi un 3. dekādes Strēlnieki. Var būt šaubu un neziņas, noslēpumu laiks, mainīga, nesaprotama fiziskā un psihiskā pašsajūta. Neptūns labvēlīgi ietekmēs 3. dekādes Vēžus un 3. dekādes Skorpionus. Jums labs laiks psiholoģijas studijām, apgaismības periodiem, radošajām nodarbēm.

Nākamā paaudžu planēta - Urāns turpina savu ceļu Vērša zīmē. Visa gada laikā tā ceļos pa Vērša zīmes 2. - 3. dekādi, aizvien vairāk ieņemot pozīciju trešajā – noslēdzošajā Vērša daļā. Tā var nest jaunas tēmas dzīvē, satraukumu, pastiprināt bezmiegu, piesaistīt kādām jaunām tēmām gan pašus 2. - 3. dekādes Vēršus, gan Skorpionus, gan 2. - 3. dekādes Lauvas, gan 2. - 3. dekādes Ūdensvīrus. Ideju un jaunu, bet patīkamu notikumu pilns gads, pastiprināta interese par astroloģiju varētu būt arī 2. - 3. dekādē dzimušajiem Jaunavām un Mežāžiem.

Turpināsim ar Lielo Skolotāju - Saturnu, kas tuvākajā laikā pavisam pārliecinoši mainīs savu zodiaka zīmi un no Ūdensvīra ieies Zivīs, kur atradīsies aptuveni divus gadus. 2023. gada laikā Saturns atradīsies Zivju zīmes sākumā, pirmajā dekādē. Pārbaudījumu gads varētu būt 1. dekādē dzimušajām Zivīm un Jaunavām, Dvīņiem un Strēlniekiem. Jums jābūt vērīgiem pret sevi, apkārtējiem, savu veselību. Tā teikt - lēnāk pār tiltu šogad.

Saturna cikls būtu jārespektē gan tiem, kam šogad svin 29 - 30, gan tiem, kas sagaida savas 58 - 59 gadu dzimšanas dienu svinības. Saturna cikla gados enerģija un aktivitāte nedaudz jāpiebremzē. Var apkopot padarīto, plānot jaunus mērķus, bet aktīvi rīkoties vēl nevajadzētu. Dažreiz der ielāgot, ka lēnāk būs ātrāk! Saturns mums māca pacietību. Kvalitātei jā, kvantitātei - nē. Pašdisciplīna būs īsti vietā.

Jupiters - Lielais Labvēlis, salīdzinoši ātri trauksies cauri Auna zīmei, lai ilgāk uzkavētos Vērša zīmē. Tie, kas sasniedz 12, 24, 36, 48, 60, 72, 84, 96 piedzīvo savu Jupitera atgriešanos, jeb Jupitera ciklu. Tie visi ir Kaķa - Zaķa (Truša), gada pārstāvji. Apsveicam - šis gads ir jūsu! Tāpēc tam jābūt gan veiksmīgam, gan nozīmīgam. Īpaši sveicam lielā Jupitera cikla pārstāvjus 60. dzimšanas dienas svinētājus! Tieši jūs esat Īstā, 2023. ūdens (krāsa: melna, zila) Zaķa - Kaķa gada bērni.

Līdz 2024. gada maijam Jupiters būs draudzīgs Vēršiem. Līdz 2023. gada maijam arī Auni, Lauvas un Strēlnieki var vēl paspēt izmantot Jupitera veiksmi un labvēlību. Sākot no maija, veiksmes laiks varētu būt pašiem Vēršiem, Jaunavām un Mežāžiem. Īpaši šo zīmju pirmajās divās dekādēs dzimušajiem. Gada otrajā pusē ekonomiskāk jādzīvo būtu 1. - 2. dekādes Skorpioniem, Lauvām un Ūdensvīriem. Jupiters, kā jau lielākā Saules sistēmas planēta, vairo visu, ko var pavairot, tāpēc jābūt vērīgiem, lai nevairojas arī nevēlamais, piemēram, kaites vai atkarības.

Jupiters Vērsī ir labvēlīgs dažādu nodomu īstenošanai, īpaši biznesa un nekustamo īpašuma lietās. Izmantojiet šīs labvēlīgās planētas direkto - normālo gaitu , kas būs līdz pat septembrim. Ja nepaspējiet īstenot lielākus plānus līdz septembrim, atlieciet tos līdz pat 2024. gada sākumam.

Marss šobrīd vēl atrodas tā sauktajā čika laikā - retrogrādajā kustībā. Tāpēc vēl joprojām daudziem vērojams neskaidrs laiks darba lietās, auto - moto lietās, trūkst fiziskā spēka, enerģijas. Notikumi mēdz atkārtoties, nokļūstam vietās, kurās sen nav būts, it kā atgriežamies vietā un laikā, satiekam sen neredzētus draugus, paziņas. Darām kaut ko vēlreiz. Atkārtošanās princips būs spēkā līdz pat 12. janvārim. Ja jāuzsāk ko jaunu, tad labāk vēl nedaudz nogaidīt. Janvāra beigās, februārī varam uzņemt jaunus tempus, būt gatavi jauniem izaicinājumiem.

Turpmāk, gada garumā Marsa cilpas vairs nebūs, enerģija plūdīs brīvi un darbīgi. Marss pametīs Dvīņu zīmi, kurā bija „iesprūdis” jau no 2022. gada maija. Vismaz četrām zodiaka zīmēm enerģija sāks virzīties straujāk - Dvīņi, Zivis, Strēlnieki un Jaunavas varētu izkļūt no kāda apburtā loka.

Mīlestības valdniece, radošo jomu pārzinātāja Venēra šogad būs cilpā, jeb veidos retrogrādo - atpakaļgaitas kustību gada otrajā pusē - no jūlija nogales līdz pat septembra sākumam. Venēras „cilpojums” parasti mēdz izspēlēt jokus attiecību tēmās, atsūtot kādu senu mīlestību, kas nerūs, sarīkot kādu aktīvu strīdiņu normālā, mīlošā ģimenē, it kā uzplēsdama kādas vecas, sen sadzijušas attiecību rētas. Neļaujieties karmiņas provokācijām! Būs viss oki! Tajā laikā nepieņemiet nekādus nopietnus lēmumus, kas saistīti ar laulību, attiecību, mīlestības tēmu - retrogrādā Venēra no 23.07. - 04.09. Atkārtošanas princips varbūt vērojams arī citās dzīves sfērās. Laulības šajā laikā neplānojiet, ja vien vēlaties šo notikumu dzīvē tikai vienu reizi....

Esam nonākuši līdz ātrajam rakarim - planētai Merkuram - ziņnesim, jauneklīgajam skrējējam un jokotājam. Merkurs gadu sāks ar čika laiku. Lūk, tā! Tas gan pārklāsies ar Marsa cilpu. Tomēr gadu sāksim it kā skrienot uz vietas. Vai tas kaut kā ietekmēs arī visa gada enerģētiku? - kas zina, varbūt... Loģiski domājot un ņemot vērā iepriekšējo gadu „brīnumus”, kaut ko uzsākt atkārtoti būtu tikai normāli! Tikai ne šajos periodos: no 29.12.22. līdz 18.01.23., no 21.04. līdz 15.05. un no 13.12. līdz 02.01.24.

Šajos periodos labāk pabeigt reiz iesākto, sakārtot savas domas un mājas, padarboties pie ciltskoka izpētes darbiem, atraisīt kādus fiziski un mentāli sapiņķerējušos mezglus. Šajos periodos piedodiet datoriem un printeriem, mobilajiem un citiem jauno tehnoloģiju brīnumiem, jo tieši tiem visvairāk patīk paniķoties Merkura cilpu laikā. Atliekam arī nopietnākus pirkumus, ja vien nevēlamies interneta veikalā pirkto apavu vietā saņemt, piemēram, saulesbrilles. :)

Gada sākuma Merkura cilpu vairāk var sajust Mežāži, Vēži, Auni un Svari, pavasarī - Vērši, Skorpioni, Ūdensvīri un Lauvas un gada nogalē- Strēlnieki, Zivis, Dvīņi un Jaunavas. Tā teikt - katram savi „mājasdarbu” periodi.

Vēl varētu minēt karmiskā Mēness mezgla Rahu kustību, kas arī nomainīs zodiaka zīmi no Vērša uz Aunu. No jūlija vidus Mēness mezgls ieslīd Auna zīmē, norādīdams uz to, ka mums tuvākā gada laikā jāpadarbojas pašiem pie sevis, sava Ego spodrināšanas. Arī paaudzei, kas nāks pasaulē tuvākā gada laika, sākot ar jūliju - uzdevums novērtēt pašam sevi, atklāt savas spējas un talantus - nebūs viegls. Savukārt dzīves mezglu raisīšana būs svarīga gan Auniem, gan Svariem, gan Mežāžiem, gan Vēžiem. Arī 1. dek. Vēršiem, Skorpioniem, Lauvām un Ūdensvīriem pirmais pusgads vēl būs nopietnāku mezglu šķetināšanas laiks.

Vēl nedaudz par Lilitu jeb melno Mēnesi. Šis melnā mākoņa efekts, kas saistīts ar mūsu tumšās karmas daļu, gada sakumā vel atradīsies Vēža 3. dekādē, lēnam tuvojoties Lauvas zīmei. Vienā zodiaka zīmē tā ir aptuveni 9 mēnešus - nepilnu gadu. Mani personīgie vērojumi tās ietekmes sakarā: veselības pasliktināšanās, nomāktība, maz smaida, fobijas, nespēks, kārdinājumi..sajūta, it kā tumša sega aizsegtu citkārt gaišo dzīves logu. Nesaprotams izjūtas, bailes, bez izteikti redzama iemesla. Kad Lilitas ietekme gaist, viss pazūd kā nebijis. Sajūta, ka beidzies kāds ļauns sapnis.

Tās ir tumšās karmas spēlītes. Viss būs labi. Tāpēc gada sākumā 3. dekādē dzimušie Vēži, Mežāži, Svari un Auni, bet pārējā gada laikā – Lauviņas, Vērši, Ūdensvīri un Skorpioni, sākot no oktobra Jaunavas, Zivis, Dvīņi un Strēlnieki - vērojiet savas sajūtas un pārāk nesatraucaties - ja nu kas, viss sliktais pāries kā nebijis.

Tā nu būsim izceļojuši cauri visai Saules sistēmai.

Vēl tikai dažas piebildes...


Par aptumsumu laiku.

Daudz nekomentēšu, jo Latvijā ir kāds superjauks izdevums, kuru iesaku ikreiz, kad gatavoju šo prognozi. Kādreizējā „Astro Nomijas un Loģijas Avīze”, kas šobrīd nopērkama ar nosaukumu „ Astro prognozes 2023”. Tajā norādīti visi svarīgākie astronomiskie un astroloģiskie „parametri”. Tāpēc daudz neatkārtošos. Atgādināšu, ka aptumsumu laiks būs pavasarī, 20. aprīlī - Saules aptumsums un 5. maijā Mēness aptumsums. Gan Mēness aptumsuma laikā būs Vērša zīmē, gan Saule sava aptumsuma brīdī būs Vērša valdījumā, tāpēc aktuālās tēmas , kas var tikt šī aptumsuma laika ietekmētas, visticamāk būs saistītas ar finanšu tēmu, vērtībām kopumā, uzturu, ēšanas paradumiem, citām cilvēciskām baudām, attiecību tēmu - mīlestību un radošajiem talantiem. Interesanti, ka arī aptumsumiem ir savi cikli, kas atkārtojas reizi 18-19 gados. Tie strādā pēc principa, „ko sēsi, to pļausi”. Tāpēc varam mēģināt sevi it kā „ieprogrammēt” uz nākošajiem 19 gadiem. Varam padomāt, izskaitļot, kas mūsu dzīvēs notika pirms 19 gadiem. Mēģināt savilkt paralēles. Laiks, kas ir pa vidu starp šiem aptumsumiem tiek dēvēts par aptumsumu koridori, kas nav īpaši labvēlīgs jauniem aizsākumiem, bet ir gana labs meditācijām, „kanāla” atvēršanai un kosmisko signālu uztveršanai. Rudenī Saules aptumsums būs 14.oktobrī un Mēness aptumsums - 28.- 29. oktobrī. Saules aptumsums Svaru zīmē (ietekmes sfēras: taisnīguma princips, izvērtēšana, radošums, attiecības, sabiedrība), Mēness aptumsums- atkal jau Vērša zīmē ( sk. pavasara aptumsuma ietekmes sfēras). https://www.vedastro.lv/blog/page-3/

Ūdens Truša (Kaķa, Zaķa - dažādi dēvēts austrumu tautās) gadu sagaidīsim 2023. gada 21. janvārī. Tā ietekme būs līdz pat 2024. gada 9.februārim. Kā jau minēju-konkrētā stihija atkārtojas ik pēc piecu gadu cikla, tāpēc tieši ūdens Truša gada gaviļnieki ir tie , kas šogad svin savas 60. dzimšanas dienas(12 gadu cikls x 5 stihijas). Viņiem šis gads varētu būt īpaši nozīmīgs un arī atbildīgs. Arī pārējiem Truša gada cilvēkiem gads jāsagaida ar lielu pietāti un konkrētu plānu gadam.

Tīģeris, kas vēl joprojām ir gada valdnieks, tiek raksturots kā neparedzams, ar pēkšņiem, negaidītiem pavērsieniem dzīvē un politikā. Truša gada enerģija solās būt daudz mierīgāka un labvēlīgāka. Īpaši draudzīga tā varētu būt kultūras un mākslas lauciņā un citās radošajās jomās. Tomēr arī Truša gadā politikā ir iespējami pagriezieni, arī valdības maiņa. Blakus gadu enerģētika ir cieši saistīta. Tīģera gada rīcība nosaka Truša gada reakciju. Jeb - kā sauc, tā atsauc.

Ūdens stihija saistās ar spēju pielāgoties, savstarpēju sapratni, saskaņu, bet ir gana emocijām bagāta.

Tieši Truša gadā esot jāveido labas attiecības ar kaimiņiem.

Un nu, mana mīļākā tēma - maiju astroloģija.

Savās Lielajās prognozēs gadam, cenšos „saslēgties” arī šīs senās tautas gudrībām. Lasot amerikāņu autora- zinātnieka un astrologa Kenneta Džonsona /Kenneth Johnson/ grāmatu „Jaguar Wisdom”, jeb latviski "Jaguāra gudrība", kas kā burtisks tulkojums nebūs īsti atbilstošs, nepārstāju brīnīties un sajūsmināties par tolteku viedumu, garīgumu, gaišo prātu un zināšanām. Arī šoreiz mēģināšu jums nodot maiju vēstījumu. Tas gan būs saistīts tikai ar vienas dienas enerģētiku - 2023. gada 1. janvāri, jo tieši šī diena ievada mūsu Jauno gadu. Viens no maiju kalendāra lielajiem cikliem, kas paredz jaunu, lielāku atskaites posmu ir 52 gadu cikls.

2029. gada 28. februārī šis cikls sāksies no jauna, simboliski ievadīdams jaunu laika posmu. Bijusi kāda interesanta tolteku tradīcija, rituāls. Lielā cikla noslēdzošajās 5 dienās tika izdzēsta uguns visos pavardos, lai ar jaunā cikla sākumu to iedegtu no jauna - tādejādi simbolizējot Visuma atjaunošanās enerģiju. Vai nav maģiski?!

Interesanti, ka arī 52. dzimšanas diena tika svinēta īpaši - iesvētot cilvēku tādā kā „viedajo-vecajo” kārtā. Līdzīgi kā austrumu tautām varētu būt minētais 60 gadu cikls.

Lai cik dīvaini neliktos, arī 1. janvāra dienas nosaukums 1. tonāls – enerģijas vilnis, kas norāda uz enerģijas sākuma punktu- viss atkarīgs no mums pašiem, no mūsu pārliecības, uzņēmības, mērķa, precizitātes. „Akbal” jeb „Nakts” (tumsa, aka, šķīstītava), ir saistīts ar transformācijas ideju, kas sakrīt ar sākumā minētās planētas Plūtona – pazemes Dieva enerģiju.

Kā jau pats nosaukums vēsta, dienas enerģētika ir saistīta ar tumsas, pazemes vai nakts valdnieku. Ar tumsu mums jāsaprot ne vien fizisko tumsas sajūtu, bet arī cilvēkā mītošo tumšo pusi.

Kāda maiju leģenda stāsta par diviem dvīņu brāļiem, kas apzināti devušies pazemē, izcietuši visus pazemes valdnieka sūtītos pārbaudījumus, bet vienalga tikuši sodīti. Tomēr soda rituāla izpildīšanas laikā viņi atdzima. Līdzīgi notikumi risinājās arī pasakā par Maiju un Paiju, kur akā - pazemē tēliem bija jāizcieš dažādus pārbaudījumus. Pat nosaukums Akbal, skan līdzīgi - Aka! Šīs līdzības, sakarības nebeidz pārsteigt! Maiji, latvieši, indieši, austrumu tautas - viss taču ir viens!

Jā, nu paturpinot - leģendā slēpjas ideja par transformāciju, pārmaiņām mūsos pašos, satikšanos ar saviem dēmoniem un savu tumsu, to uzvarēšana, gaismas ieraudzīšana.

Šīs dienas dievība tiek dēvēta par „kalna sirdi”, kas asociatīvi norāda uz sirds čakru cilvēkā. Iegūt apgaismību cilvēks varot tikai tālākajā un tumšākajā savas dvēseles stūrī.

Jeb citiem vārdiem sakot: tikai nonākot Tumsā, mēs varam ieraudzīt Gaismu!

Tad nu noslēdzot Lielās prognozes 1. daļu, novēlēšu mums visiem kopā un katram no mums: ieraudzīt savu Gaismu!

Gaisma vienmēr uzvar tumsu, labais ļauno! Tā tam būs būt!

Tālāk tiksimies Lielās prognozes 2. daļā, kas kā parasti būs veltīta katrai zodiaka zīmes enerģētikai visa nākamā gada laikā.

Pieteikties savai astrologa konsultācijai vai apmācībām, aizpildot pieteikuma veidlapu, varat ŠEIT.


2. daļa "12 dvēseļu ceļojums 2023."

Pirmajā prognozes daļā, runājot par kopējo enerģētiku gada laikā, jau nedaudz pieskārāmies atsevišķu zodiaka zīmju gada foniņam. Turpināsim ar tuvākā gada prognozēm katrai zodiaka zīmei. Centīšos, kā vienmēr savā nākotnes vīzijās, sagrupēt katru zodiaka zīmi trīs vienādās daļās, kuras sauksim par trīs dekādēm. Iedomājaties, ka zodiaka zīmes nosaukumi ir kā mums pierasto mēnešu nosaukumi: janvāris, februāris u.t.t.., tikai šoreiz mūsu mēneši sauksies: Auns, Vērsis, Dvīņi u.t.t.. Parasti gads sākas 1. janvāri, bet astroloģiskais gads sāksies tikai 21. martā. Zodiaka zīmes sākums(mūsu pieņemtā mēneša, piemēram, Auna mēneša sākums) ir ap 20./22.datumu - kā nu kuru mēnesi Saulīte ieslīd attiecīgajā zodiaka zīmē, bet zodiaka zīmes beigas ir ap nākošā kalendārā mēneša 20./22. Tātad, ja jūs esat dzimuši datumos, kas sakrīt ar zodiaka zīmes sākuma posmu - pirmajām desmit dienām, būsiet 1. dekādes bērni, ja vidusposmā - 2. dekādes pavalstnieki. Ja esat dzimuši zodiaka zīmes pēdējās desmit dienās - jūsu mājvieta ir zodiaka zīmes 3. dekāde. Šāds sadalījums paredz pēc iespējas precīzākas jūsu zodiaka zīmes prognozes.


Kā jau vienmēr, atgādinu, ka tikai un vienīgi individuāli gatavotās prognozes pie astrologa , kur tiek izmantoti jūsu personīgie dzimšanas dati: datums, mēnesis, laiks un vieta - var precīzi (precīzāk) noraksturot tuvākā gada aktuālākās tēmas un kopējo gada enerģētiku.


Jauku jums šo puslīdz personīgo ceļojumu cauri nākamā gada dzīves takām, ceļiem, labirintiem, rožu lejām un nātru pļavām!

Auns

"Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts."


/Eiripīds

1. dekāde 21.03. - 31.03.

2. dekāde 31.03. - 10.04.

3. dekāde 10.04. - 20.04.

Esiet modri!

Nenoguliet savu veiksmes laiku! Veiksmes planēta Jupiters ātriem soļiem šķērsos jūsu pārvaldīto teritoriju, dāvādama labu iespēju. Var jau būt, ka pagājušā gadā iesāktie projekti tikai šī gada sākumā nesīs cerētos augļus - viss ir iespējams! Katrā ziņā -jārīkojas tagad, jo veiksmes planēta Auna zīmē atgriezīsies tikai pēc 12 gadiem. Par cik finanšu un īpašuma jautājumus labāk šķetināt gada pirmajā pusē - līdz augustam - ieskaitot, tad vienkārši - dariet! Būtu labi visu būtisko padarīt līdz aprīļa vidum.

Pats gada sākums, īpaši 3. dekādē dzimušajiem, var būt tāds kā piņķerīgs, bet ap janvāra nogali lietas ies no rokas. 2. dekādes Auniem dzīve var piespēlēt duālas situācijas - divi darbi, divas mājvietas, divi partneri. Iespēja atslēgt savas "Laimes zemes" durvis - galvenais - tās pamanīt. Lai tās pamanītu - jāspēj saprast norādes: zīmes, simbolus, skaņas, cilvēkus. Informācija nenāks tieši, bet apslēptā formā. Gada sākumā arī karmiskā Lilita var izstrādāt kādu savu „triku”, izbiedējot parasti drošsirdīgos un izturīgos 3. dekādes Aunus. Izvērtējiet visu ar skaidru prātu, neļaujaties provokācijai, kārdinājumam un panikai. 3. dekādes Auniem var būt grūtāk ko mainīt. Jāļaujas Likteņa griežiem. Var būt grūtības kredītu, banku , mantojuma lietās. Arī veselība var pastreikot.

Februāris un marts kopumā var būt veiksmīgi mēneši, kas nesīs patīkamas sajūtas, prieku, mīlestību. Jūlija nogale, augusts, septembris – labvēlīgs laiks partnerības tēmā, mīlestībā. Tas varētu atbilst teicienam - veca mīlestība nerūs. Maija otrajā pusē, jūnijā enerģija un dzīves dinamika kopumā pieaugs. Labs laiks auto, moto un citas tehnikas iegādei .

Kopumā karmiskie spēki pret Auniem visa gada laikā būs labvēlīgi - iepriekšējos gados „samudžinātie” mezgli pamazām raisīsies.

Šis varētu būt Jūsu gads.

Vērsis


Veiksme seko lielam cilvēkam.”


/ Napoleons

1. dekāde 20.04. - 30.04.

2. dekāde 30.04. - 10.05.

3. dekāde 10.05. - 21.05.

Kas lēni nāk, tas labi nāk!

Tā varētu raksturot jūsu zodiaka zīmes tuvākos pāris gadus. Vēršu iemīļotā tēma -nauda, īpašumi būs rokas stiepiena attālumā. Visiem zināms, ka darbs ir galvenā Vēršu vērtība, tomēr šoreiz palīgos var nākt arī Fortūna. Reizi 12 gados Jupiters atgriežas Vērša zīmē, lai dāvātu jums papildus iespēju - izmantojiet to! Vairojiet to, ko vēlaties vairot!

Sākot ar maija vidu, veiksmes planēta atradīsies Vērša zīmes 1. un 2. dekādē, līdz ar ko tieši Vērša zīmes pirmajā pusē dzimušie Jupitera labvēlību varētu sajust pirmie. Līdz septembra sākumam naudas un veiksmes enerģija plūdīs brīvi, tāpēc cenšaties izmantot savu iespēju. No septembra līdz nākamā gada sākumam, naudas plūsma var „nobremzēties”, darījumi var tikt „iesaldēti”. Varbūt pie kāda projekta nāksies vēl papildus piestrādāt vai uz kādu finansiāli labu risinājumu nogaidīt.

2024. gada sākumā enerģija mainīsies un „lietas aizies”. Karmiskie mezgli būs raisījušies. Ja nu vienīgi 1. dekādes Vēršiem varētu būt kāds nopietnāks uzdevums risināms. Dinamisks – jaunumu un ideju piesātināts gads varētu būt 3. dekādes Vēršiem. Aprīļa otrajā un maija pirmajā pusē - aptumsumu laika posmā, 1. un 2. dek. Vēršiem vajadzētu būt vērīgiem - pavasarī var aizsākties kāds 19 gadu cikls. Ko sēsiet, to pļausiet vēlākos gados. No jūlija nogales līdz pat septembrim - attiecībās, mīlestībā sajūtas var būt maldīgas, sirds nemierīga. Kārdinājumiem labāk sacīt „nē”. Attiecību lauciņā jūsu „pavasaris” varētu būt rudenī - oktobri, novembrī. Tas būs labs laiks arī radošo talantu paušanai.


Visa gada laikā kārdinātāja un falšās enerģijas paudēja Lilita, var mēģināt jūsu virzienā raidīt kādu tumšāku mākoni, kas var izpausties gan kā fiziska, gan kā psiholoģiska rakstura problemātika. Lilitai patīk, ja cilvēks ļaujas bailēm, satraukumam. Saglabājiet mieru - melnais mākonis pāries kā nebijis un saulīte uzspīdēs. Gada pirmajā pusē tās ietekmi var sajust pirmās dekādes Vērsīši, gada vidū otrās un nogalē trešās dekādes Vērsīši. Jūlijā un augustā veiksmīgs laiks darba lietās. Citi baudīs vasaru, jūs strādāsiet un viss ies no rokas. Dariet, ko variet - enerģijas būs gana daudz. Vasarā arī auto, moto vai citas tehnikas, darba instrumentu iegādei būs labvēlīgs laiks.

Ja spēsiet atsijāt pelavas no graudiem, 2023. gadam vajadzētu būt pat ļoti labvēlīgam.

Dvīņi


„Pasaule, kādu mēs to esam radījuši, ir mūsu domāšanas process. To nevar mainīt, nemainot mūsu domāšanu. „


/ Alberts Einšteins

1. dekāde 21.05. - 31.05.

2. dekāde 31.05. - 11.06.

3. dekāde 11.06. - 21.06.

Sākot ar 2022. gada augustu Dvīņu zīmē ir „iesprūdusi” parasti aktīvā un darbīgā planēta Marss, kas dažus no jums joprojām vēl var mēģināt „turēt” kādā dzīves jomā, tēmā un neļaut brīvi darboties vai realizēt savus nodomus. Visticamāk, ka līdz janvāra nogalei vēl būtu jāpaciešas. Ar februāri enerģija sāks plūst daudz brīvāk un dzīves dinamika pieaugs. Vēl nedaudz pacietības. Acīmredzot vairāk bijis jāpiestrādā pie kādas tēmas, jāiet dziļumā, vai jāpievēršas kādām garīgām praksēm. Nākamais gads varētu būt labvēlīgs arī reālai dzīves kustībai, dinamikai.

Pirmajā dekādē dzimušie Dvīņi var sajust arī planētas Saturna mācību stundas, ierobežojumu laiku. Iespējams, ka jums kaut kas jāzaudē, no kaut kā jāatsakās, jābūt pacietīgiem un izturīgiem.

3. dek. Dvīņiem vēl var būt tāds kā neziņas laiks, apjukums, neziņa, šaubas, nesaprotamas, mainīgas izjūtas veselībā. Finansiāla stabilitāte Dvīņiem pieaugs. Pamazām, bet tomēr. Jūs savu veiksmes planētu Jupiteru sagaidīsiet jau 2024. gada maijā -jūnijā. Tad varēsiet tā labi „atsperties”. Darba un auto lietās viss ies no rokas oktobrī, novembrī. Tad variet plānot arī tādu dinamiskāku dzīves periodu, iegadāties spēkratus. Mīlestībā, attiecību lauciņā un radošo talantu izpausmēs labvēlīgs būs aprīlis, maijs un novembris. Pamazām variet plānot arī globālas dzīves pārmaiņas. 1. dek. Dvīņiem lielo pārmaiņu laiks jau ir klāt - kāds var mainīt dzīvesvietu, kāds darba vietu, kāds var aizceļot uz citu valsti. Jo globālākas pārmaiņas iecerētas, jo vieglāk enerģija plūdīs tās realizējot.

Veselība, pašsajūta visa gada laikā var pieklibot. Īpaši 1. dekādē dzimušajiem ir jābūt vērīgiem pret sevi, lai nerastos nopietnāks veselības problēmas.

Veiksmīgs var izrādīties aprīlis - planēta Venēra šķērsos jūsu zīmi, dāvādama jaukus brīžus mīlestībā. Arī jūsu radošās spējas tiks novērtētas jūs pamanīs. Atzinība neies secen. Tuvojoties siltajam gadalaikam - jūs atplauksiet! Enerģija un optimisms vairosies. Saule, gaisma, vējš, siltums, vasara - Dvīņu sabiedrotie!

Vēzis


"Nejaukt sevi un savas sajūtas. Bet, kā gan to izdarīt?"

/ Čorans

1. dekāde 21.06. - 31.06.

2. dekāde 31.06. - 11.07.

3. dekāde 11.07. - 21.07.

Iespējams, ka pagājušā gada laikā nācās izbrist cauri dažādu sajūtu gammai, jo tumsas valdniece Lilita, visa gada laikā šķērsoja jūsu zīmes teritoriju. No psiholoģiska līdz fiziskam pagurumam, no baiļu sajūtas līdz nomāktībai. Varēja būt visādi. Tomēr viss atrisinājās jums labvēlīgi, vai ne? Tā jau domāju - Lilita tikai biedē! Viss ir jauki! Esat sveiki un veseli. Varbūt tikai 3. dek. Vēži gada sākumā vēl var izjust Lilitas „spēlītes”.

Gadam ieskrienoties, arī Vēžu zīmes kopējā enerģētika uzlabosies. Visa gada laikā nopietnu problēmu nevajadzētu būt. Ja nu vienīgi – atkal jāmin 3. dekādes Vēži, var sastapties ar Plūtona opozīcijas ietekmi, kas var apgrūtināt gan fizisku atlabšanu, gan psiholoģiski labas sajūtas atgūšanu. Varbūt vēlaties ko globāli mainīt, tomēr tas nav un nebūs tik vienkārši. Iespējams, ka ar mantojuma kārtošanu saistītie notikumi rada problēmas. Finanšu tēmas grūtāk var raisīties gada pirmajā pusē, bet viss ātri atrisināsies. Jupiters – finanšu un veiksmes valdnieks, pret jums būs labvēlīgs. Gada sākums 3. dek. Vēžus var atgriezt pie kāda neatrisināta jautājuma, tēmas, darba, kas jāpaturpina arī šobrīd. Ja dzīvē cenšaties savienot divas dažādas tēmas, labāk pievērsties vienai - tā sasniegsiet vēlamo mērķi ātrāk. Arī kvalitāte būs labāka, ja orientēsieties uz vienu mērķi. Sākot no jūlija vidus, pakāpeniskā secībā: 3., 2., 1. dek., varētu sākt raisīt kādus sarežģītākus dzīves uzdevumus. Ap vasaras vidu dzīves mezglus varētu sākt raisīt 3. dek. dzimušie, bet 2.,3. dek. Vēži ar dzīves uzdevumu risināšanu vairāk var sastapsiet 2024. gada laikā.

Venēru - atpūtas un baudas pavēlnieci sagaidīsiet maijā, jūnijā. Vasara ir jūsu laiks -izbaudiet to! Atvaļinājumu noteikti plānojiet vasarā. Gada nogalē kaut kāda Vēžu stilā veikta atpakaļgaita „jāieslēdz” būs 1. dekādē dzimušajiem Vēžiem. Jūs gada nogalē variet pabeigt reiz iesākto vai atgriezties pie kāda nepabeigta darba vai projekta. Šobrīd var būt sajūta, ka kaut kas it kā „iet uz riņķi”. Enerģija nedaudz „iesprūdusi”. Dzīve dinamiskāka varētu kļūt ar februāri, martu. Arī turpmākie mēneši gada laikā būs darbīgi. Daudz darba un enerģijas būs pavasara laikā - aprīlī, maijā. Tas palīdzēs dārza darbos, kur varēsiet realizēt ziemas mēnešos ieplānoto. Kopējā gada enerģētika atbilst jūsu simbolam - diviem enerģijas virpuļiem , kas simbolizē in un jan un mieru, kas periodiski mijas ar aktivitāti.

Lauva


"Šajā pasaulē mūs bagātus dara nevis tas, ko mēs saņemam,

bet gan tas, ko mēs atdodam..."


/ Bīčers

1. dekāde 21.07. - 02.08.

2. dekāde 02.08. -12.08.

3. dekāde 12.08. - 23.08.

Gada sākums, tā pirmie četri mēneši ir jūsu iespēju laiks! Tā teikt- ķeriet veiksmi aiz astes! Naudas un īpašuma lietas ņemiet savās rokās- viss izdosies! Jo vairāk tāpēc, ka jau otra gada puse un 2024. gads, varētu likt būt ekonomiskākiem un taupīgākiem. Ja šogad izdodas labi nopelnīt, neļaujieties mirkļa vājumam un iegribām - esiet tālredzīgi. Es Gribu ir jāsalāgo vai Man Vajag. Labā ziņa ir tā, ka nopietnās ligzdas, vainas, kaites un sliktās pašsajūtas attālinās. Veselība būs laba, bet pašsajūta var būt mānīga. Lilita - kārdinātāja un falšu sajūtu sūtītāja, tuvākā gada laikā lēni slīdēs pāri Lauvas zīmei. Gada sākumā tās „nedarbus” var sajust 1. dekādes Lauvas, pavasarī un vasaras sākumā 2. dekādes un gada nogalē 3. dekādes Lauviņas. Lilita sevi var demonstrēt kā „melns mākonis” kādā dzīves periodā gada laikā, raidot nomāktības, psiholoģiskās krīzes vai baiļu sajūtas, kā arī „darboties” kā kārdinājums, no kura grūti atturēties. Tāpēc iesaku būt vērīgiem un „nenobaidīties” no šīm Lilitas spēlītēm, bet saglabāt skaidru prātu un veselīgu dzīves uztveri kopumā, jo satraukumam reāla pamata nav un nebūs.

3. dekādē dzimušās Lauvas var sajust iekšēju spriedzi, satraukumu, nemieru, bezmiega periodus. Var būt sajūta, ka zvana kāds iekšējs vibrozvans. 1. dekādes Lauviņām, sākot ar augustu, kādu laiku varētu būt risināmi nopietnāki dzīves uzdevumi. Darba lietās aktīvs gada posms sāksies maijā, jūnijā un labi darba lietas raisīsies arī decembrī. Ja ir doma savest kārtībā auto, moto vai kādas citas tehniskas „lietas”, dariet to maijā, jūnija vai decembrī. Viss ies no rokas. Var savienot dzīvē divas dažādas tēmas - darboties divās jomās, kas savstarpēji nav saistītas. 1. dekādes Lauviņām janvāra nogale, februāris, marts var „ieslēgt” kādu dīvaināku - grūtāk izprotamu sajūtu gammu dzīvē kopumā. Varētu būt vēlme pēc lielākam pārmaiņām, kuras grūtāk realizēt. Var arī aktualizēties ar veselību saistītie jautājumi. Jūlijā, augustā, septembrī - mīlestības un radošā planēta Venēra, atradīsies Lauvas valdījumā. Kaut ko šī baudu un skaistuma Dieviete vēlēsies jums pasacīt!

Esiet vērīgi! Izmantojiet šo laiku sev par labu: esiet radoši, mīliet un baudiet- augusts ir jūsu laiks!

Jaunava


„Ja riekstu nekodīsi, tad kodolu nedabūsi.”


/ Latviešu sakāmvārds

1. dekāde 23.08. - 2.09.

2. dekāde 02.09. - 13.09.

3. dekāde 13.09. - 23.09.

Ar vienu roku dos, ar otru roku ņems - aptuveni šāda varētu būt kopējā gada enerģētika.

Labā ziņa - finanšu, veiksmes un īpašuma planēta Jupiters, sākot ar maiju atradīsies jums labvēlīgā Vērša zīmē, tāpēc tuvākā gada laikā materiālā labklājība vairosies un stabilizēsies. Šajā sakarā veiksmīgs gads varētu būt 1. un 2. dekādē dzimušajām Jaunavām. 3. dekādē dzimušajiem jāpaciešas līdz 2024. gadam, kad labklājība vairosies Jaunavām, kas pasaulē nākušas septembra otrajā pusē. Tātad - variet pirkt un pārdot, ieguldīt, piesaistīt papildus līdzekļus. Var izdoties kāda lielāka projekta īstenošana. Gada pirmā puse - līdz septembra sākumam, būs labvēlīgāka finanšu darījumiem. Sarežģītāku enerģētiku sāks veidot ierobežojumu nesošā planēta Saturns, kas aptuveni 2,5 gadus atradīsies Zivīs. Tas veidos opozīciju - saspringtu aspektu ar Jaunavas zīmi. Vairāk to varētu izjust 1. dekādes Jaunavas. Sākot no marta, visa gada garumā var būt kādi grūtāk un ilgāk risināmi uzdevumi. Jāsaudzē veselība. Zobārsta apmeklējums būs īsti vietā. Jāseko mugurkaula un visas kaulu sistēmas veselības stāvoklim. Veselīgs dzīvesveids, atsacīšanās no kaitīgiem ieradumiem - tas patiks Saturnam. Pēdējā pusgada laikā darba lietas varētu būt „iesprūdušas”, sabremzējušās. Līdz ar februāri un pavasara atnākšanu, arī darba duna ņemsies spēkā. Vasara solās būt ļoti dinamiska, darbīga, aktīva. Jau pavasarī var būt sajūta, ka kāda spunde no dzīves pudeles izlidojusi laukā - enerģija plūdīs brīvi un labvēlīgi. Tikai atcerieties, ka „trakot” nevar! Jo planēta Saturns to tik vien gaidīs, lai jūs kaut kā apturētu. Dariet, bet ar apdomu un mierīgu, vēsu prātu. Steigai sakiet - nē!

3. dekādes Jaunavām joprojām labvēlīgs laiks lielākām pārmaiņām, darījumiem bankās, notariātos. Septembra nogalē dzimušajiem var būt arī tāds kā šaubu un neziņas, noslēpumains laika posms dzīvē kopumā. Jāseko uztura - ēdienu un dzērienu kvalitātei.

Mīlestībā, attiecību tēmā, radošo talantu spodrināšanā un realizēšanā labvēlīgs laiks oktobrī un novembrī. Šoreiz arī atvaļinājuma un atpūtas mēneši var būt tieši rudenī. Tā teikt - kad visi atpūšas, jūs strādājiet - kad citi darbos - jūs baudiet atpūtu!

1. dekāde 23.09. - 02.10.

2. dekāde 02.10. - 13.10.

3. dekāde 13.10. - 23.10.

Gada sākums 3.dek. dzimušajiem Svariem var izrādīties sarežģītāks. Gadiņam ieskrienoties enerģija mainīsies uz labo pusi un tas, kas satrauca gada sākumā, vairs nešķitīs tik ļoti aktuāls. Tomēr grūti var būt izlemt par labu lielākām pārmaiņām arī visa pārējā gada garumā.

Finanšu, īpašumu sakarā vēl var būt tāds spriedzes laiks. Maijā enerģētika pamainīsies, līdz ar ko arī naudas lietās situācija varētu iet uz labo pusi.

Sākot ar jūliju, visa gada garumā un vēl nedaudz Svariem nāksies raisīt kādus karmiskus mezglus, kas līdz šim atlikti kā nenozīmīgi. Diegu pa diegam, mezglu pa mezglam - no samudžināta „dzīves kamola” būs jātiek pie skaidrības. Šogad vairāk jāpiestrādā būs 3. dekādē dzimušajiem, nākamajā gadā - 2. un 1. dekādes Svariem. Visādi citādi pēdējais pusgads Svariem varēja būt gana darbīgs un tāds varētu būt arī turpmāk. Septembris -aktīvs laiks darba lietās, daudz izbraukumu, darba darīšanu. Enerģijas būs daudz. Gada nogalē - novembrī, decembrī, pie kāda jautājuma varētu būt jāatgriežas 1. dekādē dzimušajiem Svariem. Februāris, marts būs labi mēneši, lai sabiedrisko pasākumu apmeklējumam, darījumiem, līgumu slēgšanai, jaunu kontaktu veidošanai. Aprīlis un maijs sniegs pacilātu noskaņojumu, vēlmi baudīt, mīlēt un radoši izpausties. Līdz ar silto laiku atplauksiet. Variet sevi palutināt ar ko sirdij un acīm, baudāmu, tīkamu. Sākot no jūlija nogales līdz septembra sākumam var aktualizēties attiecību jautājums. Aktuāla varētu būt izvēle - viens vai otrs, jā vai nē. Tomēr šajā laikā pieņemt lēmumu nebūtu īsti labi, labāk nogaidīt līdz septembrim, oktobrim, kad sajūtas pašas pateiks priekšā - kā un kam būs būt. Jums labvēlīgs, radošs, priekpilns laiks varētu būt novembris, kad dzimšanas gads būs apskrējis apkārt, sajutīsiet jaunu enerģijas pieplūdumu.

Kopumā - Svariem kā jau Svariem - enerģija augšā, lejā. Sajūtas no priekpilnām emocijām sabiedrībā, līdz sagurumam un pabūšanai vienatnē ar sevi. Tas ir tik dabiski!

Skorpions

„Iedams caur dzīvi, izdari pats sev pakalpojumu – palēnini tempu un atrodi laiku, lai redzētu.”

/ Mihaels Tomass

1. dekāde 23.10. - o4.11.

2. dekāde 04.11. - 12.11.

3. dekāde 12.11. - 22.11.

Garlaicīgi jau laikam nav?! Piedzīvojumu nav trūcis un arī nākamā gada laikā varētu netrūkt. Kādi nu kuram- nopietnāki vai ne tik nopietni.

Sarežģījumu un grūtību nesējs Saturns pamazam „atlaiž”. Vēl nedaudz un varēsiet atvilkt elpu. Vēl tikai 3. dek. Skorpioniem gada sākums-līdz martam , var likt sevi manīt kā uzdevumu risināšanas laiku. Pārējā gada laikā kopējā enerģētika kļūs aizvien labāka. Spriedzes aspekts no pretējās zīmes-Vērša, arī var darīt tramīgus. 2. dekādē dzimušie vairāk var izjust Urāna ietekmi, kas var radīt nemieru, uztraukumu , bezmiega periodus, ik pa laikam aktivizēt kādus negaidītus notikumus. Arī 1. dekādē dzimušie Skorpioni, īpaši pirmajā gada pusē, var sajust kādas karmiskā Mēness mezgla raidītus signālus. Ja kādi nopietni uzdevumi līdz šim tikuši atlikti kā mazsvarīgi, tad šogad vajadzētu konkrētās tēmas šķetināt. Tas var nenākties viegli.

Jāteic, ka finanšu un īpašuma jautājumi tuvākā gada, pusotra laikā arī var radīt zināmu satraukumu. Jupiters - veiksmes un naudas pārvaldnieks atradīsies opozīcijā pret Skorpioniem, tāpēc uz vienkāršu risinājumu cerēt nevajadzētu - būs nedaudz jāpiepūlas.

Attiecību lauciņā, sirdslietās nozīmīgs, bet varbūt ne tika veiksmīgs laiks varētu būt no jūlija līdz septembrim. Mīlestības Dieviete Venēra šajā laikā var atgriezt bijušās jūtas, reiz mīlētos partnerus, atsaukt atmiņā jau reiz piedzīvoto. Nopietnus lēmumus partnerattiecību sakarā šajā laikā pieņemt nevajadzētu. Labākie mēneši mīlestības lauciņā būs februāris, maijs un decembris. Arī radošo ideju realizācijā izmantojiet tieši šo mēnešu labvēlīgo enerģētiku - baudiet, radiet un uzsmaidiet sev un dzīvei, palutiniet sevi.

Enerģija sāks plūst straujāk ar februāri, tāpēc pavasaris var būt dinamiskāks – vairāk darba, vairāk aktivitāšu kopumā. Sakustēsies tā enerģija, kas kādu laiku bijusi it kā iesprostota. Ja darāms, kas nozīmīgs, atlieciet to uz februāri, martu. Abos aptumsumu periodos - pavasarī: aprīlī, maijā un rudenī: oktobrī, enerģētika var nopietni ietekmēt arī Skorpionus. Pavērojiet, kas un kā notiek jūsu dzīvēs, iespējams, ka šā gadā notiekošais bijis kaut kā saistīts ar notikumiem jūsu dzīvēs pirms 19 gadiem.

Es teiktu, ka gada enerģētika kopumā neizskatās vienkārša, tomēr labvēlīgāka kā 2022. gadā.

Strēlnieks


"Pirms tiek sasniegts mērķis jebkurā darbības jomā cilvēki ilgi maldās tam apkārt pat neatskārstot, ka tas, iespējams, ir tepat blakus."


/ Helvēcijs

1. dekāde 22.11. - 02.12.

2. dekāde 02.12. - 12.12.

3. dekāde 12.12. - 22.12.

Gada pirmajā pusē aktīvi dodieties uz mērķi! Finanšu un īpašuma planēta līdz pat maijam jums ir labvēlīga! Ja nu kas svarīgs ieplānots šajā gadā, tad labāk to paveikt līdz septembrim, kad veiksmes enerģija jums ir labvēlīga.

1. dekādē dzimušajiem Strēlniekiem gada sākums vel var būt gana aktīvs, tomēr jāņem vērā, ka no marta „kāds” var jūs arī bremzēt. Jāseko veselības stāvoklim, sajūtām -nešaujiet pār strīpai! Sākot ar martu, Strēlnieku zīmes sākumposmā dzimušajiem, pierastie ikdienas tempi būtu jāsamazina. Jārespektē Lielais Skolotājs - Saturns, kas ieejot Zivīs veidos pret Strēlnieku tādu kā asu bultu, kuras ietekme kā kāds nopietnāks ierobežojums (veselība vai kāda cita veida problēma) var būt vērojams, sajūtams visa gada laikā. Iespējams, ka kāds no jums jau savu aktivitātes „pogu” pagriezis vājākā režīma jau pagājušo vasaru, kad enerģijas devēja, planēta Marss „iekārtojās” uz ilgāku palikšanu tieši pretim jums - Dvīņu zīmē, veidojot tā saukto saspringto aspektu - opozīciju. Marsa cilpa drīz jau beigsies, vēl tikai Merkura cilpa var traucēt „ieskrieties” jaunā gada skrejceliņā. Zemajam startam variet gatavoties, tikai apzinieties savu reālo varēšanu - pārāk augtas laktiņas šoreiz nevajadzētu likt. Uzsākt lietas labāk no februāra. Labs laiks, īpaši 3. dekādē dzimušajiem Strēlniekiem, varēt būt no maija, kad dzīves samezglojumi raisīsies paši no sevis. Karmas kundze pret jums būs gana labvēlīga. Diezgan vienkārši būs savienot divas pilnīgi dažādas tēmas, nodarbes. Kādam izdosies atslēgt savas Laimes zemes durvis. Kā izrādīsies, tās vienkārši nav tikušas pamanītas! Tātad, esiet vērīgi - kaut kas jums ļoti nozīmīgs ir kaut kur līdzās! Gandrīz kā pasakā par Sprīdīti.

3. dekādes Strēlnieki var būt tādā kā šaubu un neziņas varā. Var piemeklēt nesaprotamas sajūtas veselībā.

Mīlestībā interesants laiks var būt no vasaras vidus līdz septembrim, kad dzīves rats var it kā atgriezties laikā un telpā. Var atkārtot kādu tīkamu ceļojumu, izklaidi - atgriežoties vietās, kur reiz jau ir būts.

Gada nogalē – decembrī var būt laiks, kad jāpabeidz reiz iesāktie darbi.

Tā teikt - jāsaliek punktiņi uz „i”, jāsavelk gada bilance.

Kopumā jāteic, ka šis gadiņš šķiet gana labvēlīgs, ja vien nepārvērtēsiet savas spējas un iespējas.

Mežāzis


„Uzņēmīgs raksturs gandrīz vienmēr ir solīds nodrošinājums veiksmei, lai arī ko tas negatavotos uzsākt.”


/ Sent-Eiremons

1. dekāde 22.12. - 01.01.

2. dekāde 01.01. - 11.01.

3. dekāde 11.01. - 21.01.

Gada pirmajā pusē - līdz pat maijam, kamēr finanšu un veiksmes valdnieks Jupiters atradīsies Auna zīmē, Mežāžu finanses var ātri kust - daudz tēriņu, kas var radīt nedrošības sajūtu, satraukumu. Tomēr viss būs labi. Veiksme, nauda, īpašumu tēma būs pat ļoti labvēlīga pret Mežāžiem visa gada garumā.

Jupitera atrašanās zemes stihijas zīmē - Vērsī, jums ir gana labvēlīga dažādiem finanšu darījumiem. Vairojiet to, kas jāvairo! Grūtāk varētu būt sevi ierobežot un atteikties no kaut kā. Gada sākumā kopējā enerģētika var būt nedaudz bremzējoša. Varbūt labāk padarīt kaut ko jau sen plānotu un nedaudz iesāktu, nekā ķerties pie jauniem darbiem. Sākot no februāra, enerģija pieaugs. Tad gan variet drošāk doties uz priekšu arī jaunus plānus īstenojot. Svarīgākos biznesa plānus, darījumus varētu veikt līdz septembrim, kad enerģija plūdīs brīvāk. Gada otrā puse vairāk domāta jau esošo projektu attīstīšanai. Nopietnu dzīves problēmu un šķēršļu nemana. Esat izturīgi ļautiņi - par niekiem nečīkstiet. 3. dekādes Mežāžiem laiks šķetināt kādus nopietnus dzīves samezglojumus, atlikt vairs nedrīkst. Kas jādara, jādara. Pie diviem darbiem vienlaicīgi labāk neķerties - visu pēc kārtas.

3. dekādes Mežāžiem vēl jāsadzīvo ar planētas Plūtona klātbūtni, kas var likt pievērt uzmanību gan veselībai, gan mantojuma jautājumu sakārtošanai, gan likt ieviest dzīvē globālākas pārmaiņas. Jums šogad tāds kā transformācijas - iekšējas un ārējas revolūcijas laiks.

Mīlestībā, attiecību lauciņā un radošo talantu pilnveidošanā labākie gada mēneši būs februārī, martā un oktobrī. Šajā laikā var plānot atpūtas, izklaides pasākumus un laicīgi rezervēt atvaļinājumu. Auto, moto un citas tehnikas iegādei, aktīvākam darba posmam un tālākiem braucieniem, labāks laiks būs augustā un pašā gada nogalē vai nākamā gada sākumā.

Kopumā gribētu teikt - karogs jums rokās! Visam vajadzētu izdoties.

Ūdensvīrs


„Bij vēlme mainīt pasauli, mainīt, lai kā dienā būtu pat naktī gaišs. Un kurš gan cits to paveikt spēs, ja ne es.”


/ Camila

1. dekāde 21.01.- 30.01.

2. dekāde 30.01. - 09.02.

3. dekāde 09.02. - 19.02.

Būsiet gadsimta notikuma liecinieki! Pirmie Plūtona ienākšanu savā zīmē sajutīs, protams, Ūdensvīra zīmes sākumā dzimušie. Plūtons ir pārmaiņu nesējs, pie tam nopietnu un nozīmīgu pārmaiņu ierosinātājs. Tāpēc visiem Ūdensvīriem vairāku gadu garumā, katram savā reizē un laikā ir jābūt gataviem uz transformāciju. Skan nopietni. Un tā tam būs būt. Jo paši būsiet atvērtāki pārmaiņām - mainīsieties paši, mainīsiet savu domāšanu, attieksmi, jo labvēlīgāks būs jūsu Plūtona savienojums ar Sauli. Martā, aprīlī, maijā un jūnijā savām sajūtām var sekot tie, kas dzimuši 20.- 22. janvārī. Pirmie vēstījumi varētu būt jūtami. Jāsaudzē veselība, jāspēj no kaut kā atteikties, kādam jāsāk kārtot ar mantojumu saistītie dokumenti, jāapmeklē notārs. Kādu sāks saistīt vēsture, pagātne, medicīna, Taro, dziedniecība. 3. dekādē dzimušie Ūdensvīri vēl varētu sajust Saturna ietekmi - kādus ierobežojumus, bremzējošo enerģiju, tomēr tuvākajā laikā jau nāks labs risinājums un grūtības paliks pagātnē. 2. un 1. dekādes Ūdensvīriem būs jāraisa arī kādi dzīvē izveidojušies samezglojumi, kuru risinājums ticis kādu iemeslu dēļ atlikts.

Būs laiks izvilkt no šūflādes sapiņķerējušos dzīves mudžeklīšus un pacietīgi pie tiem jāpiestrādā.

Finanšu valdnieks Jupiters būs Vērša zīmē, tāpēc pret Ūdensvīru būs ne tik draudzīgs visa gada garumā. Ekonomijai būs jābūt ekonomiskai. Vairāk izdevumu kā ienākumu. Satraukums par stabilitāti. Toties nākotnes perspektīva ir laba, jo 2024. gadā finanšu iespējas būs lieliskas. Tāpēc pārāk nesatraucieties - viss atrisināsies jums par labu. Ja esat iecerējuši veikt kādu ieguldījumu, vai realizēt kādu nodomu, labāk jaunu ideju realizāciju pietaupiet nākamajam gadam.

Pēdējā gada laikā varētu būt bijušas labas pārmaiņas darba sakarā. Enerģijas arī bijis gana daudz. Dinamiskāks mēnesis varētu būt arī nākamais septembris.Janvāris, aprīlis un novembris piemēroti radošo talantu izpausmei, kultūras pasākumu apmeklēšanai, skaistumkopšanas procedūru izmantošanai un attiecību harmonizēšanai. No jūlija beigām līdz septembrim, attiecību lauciņā var būt tāds ”revīzijas laiks”. Varētu būt attiecību atjaunošanas mēģinājumi, ilgas pēc reiz izjustām jūtam, mīlestības. Roka tā vien celsies uzrakstīt kādu sms vai nosūtīt kādu citu uzmanības apliecinājumu. Ja vien nav nopietnu nolūku, varbūt tomēr labāk atturēties un nogaidīt, kad Venēra būs jums labvēlīga, piemēram, līdz novembrim.

Kā noprotat, kopējā gada enerģētika Ūdensvīriem turpina būt piesātināta.

Zivis


Pievērsiet uzmanību savai miesai, ja vēlaties, lai prāts strādātu pareizi.

/ Dekarts

1. dekāde 19.02. - 01.03.

2. dekāde 01.03. - 11.03.

3. dekāde 11.03. - 21.03.

Zivis būs sagaidījušas Lielo Skolotāju - planētu Saturnu. Tad nu katrs saņems pēc nopelniem un rindas kārtībā. Kā Salavecītis ar žagariņiem, tā Saturns mācīs paklausību, mērenību, disciplīnu, kārtību, kas – ak vai, Zivtiņām nemaz tik ļoti nepatīk. Pašķetinām laika lapas un padomājam, kā jutāmies pirms 29 gadiem? Varbūt varam savilkt kādas paralēles? Saturns ir Laika un Likteņa Dievība, tāpēc respektējams. Tam patiks, ja mācīsimies - apzināti uzņemdamies grūtības, no kaut kā atteiksimies, kaut ko samazināsim. Nu, ko - vēlēšu izturību sev un savām astro māsām un brāļiem! Galvenās rūpes par veselību - savējo un tuvinieku. Vecuma kaites var skart ne tikai gados vecākās Zivis - kauli, zobi, mugurkauls, ceļi... ai, ai. Esam stipri! Vismaz garā būsim jauni! Centīsimies! Sākot ar februāra nogali, martu „masētas” var tikt 1. dekādē dzimušās Zivis. Nākamajā 2024. gadā - vēl 1., 2. dekādes, bet 3. dekādē dzimušās Zivis Saturna ietekmi vairāk sajutīs 2025. gadā.

Jau pagājušā gada laikā varēja sajust tādu kā kopējās enerģijas nosprostošanos. Februārī var būt sajūta, ka nu viss sāk kustēties raitāk. Tā tas arī būs. Ja ir kāda iecere, īstenojiet to no februāra līdz septembra sākumam, kad veiksmes enerģija plūdīs brīvi. Sākot ar maiju, labvēlīgs būs Jupiters - veiksmes, finanšu un īpašuma valdnieks. Tas atradīsies Vērša zīmē un būs dāsns - izmantojiet to! Statistika rāda, ka Zivtiņām veicas! Jauki - varam paraustīt fortūnu aiz ūsām, kas zina...!? Arī darba lietās un biznesā ies no rokas. Klausiet savai intuīcijai, sajūtām - tās jūs nepievils.

3. dekādē dzimušajām Zivīm var būt kāds šaubu un neziņas laiks, sajūtas mainīgas. Jūs ietekmēs planēta Neptūns.

Lilitas –melnā Mēness pretstāvi varētu sajust sākot ar oktobri un vēlāko mēnešu laikā. Sakot no oktobra līdz decembrim tumšāks mākonis var savilkties pār 1. dekādē dzimušajām Zivtiņām. Galvenais saglabāt mieru, jo Lilitas „triki” nav tik traki kā sākumā šķiet. Mākoni drīz nomainīs spoža saulīte un atkal viss ieies savās sliedēs.

Labvēlīgie mēneši, kad „uzlādēt” baterijas ne tik vieglajam gadiņam būs februāris, maijs un decembris. Parasti gūstam prieku no iespējas palīdzēt citiem, tuvākajos gados laiks palīdzēt pašiem sev.

Astrologa ieteikums

Sava individuālā horoskopa skaidrojumu, 2023. gada individuālās prognozes var pasūtīt personīgi, aizpildot pieteikuma veidlapu, kas ir atrodama šajā mājas lapā vai arī iesūtot pieteikumu e-pastā - norādot precīzus savus dzimšanas datus, ar laiku un vietu. Ja dzimšanas laiks nav zināms, vai ir neprecīzs, ir iespējams sastādīt aptuvenu individuālo prognozi un personīga horoskopa skaidrojumu.

Ar cieņu un mīlestībā: astroloģe: I.Reiha

www.astro-centrs.lv

tel. +371 22 027 839

astrocentrs@inbox.lv

info.astrocentrs@gmail.com