Ūdensvīrs

latīniski - Aquarius

20./21.01. – 18./19.02.

Dieva vārdi Ūdensvīriem:

„Ūdensvīr, es dodu tev nākotnes ideju, lai cilvēki varētu apjaust iespēju daudzveidību. Tev nāksies izbaudīt vientulības sāpes, jo mīlestība nebūs domāta tev. Mīlestība ir pieķeršanās, bet tavs uzdevums būs cits. Tev jārada cilvēkiem jaunas iespējas.

Mana dāvana tev – tā ir brīvība. Bet tava brīvība būs kalpot cilvēcei, lai kad šī nepieciešamība rastos. ”

Un Ūdensvīrs atkāpās savā vietā.

Ūdensvīrs ir vienpadsmitā zodiaka zīme. Raksturot Ūdensvīrus ir ļoti grūti. Tie ir tik daudzšķautnainas personības! Pat viņiem pašiem ar to sadzīvot nenākas viegli. Ūdensvīri ir nākotnes cilvēki. Tiem neder viss parastais un vienkāršais. Jo kaut kas īpašāks un oriģinālāks, jo vairāk tas piesaista Ūdensvīra zīmē dzimušos. Ja ir kas, ko citi nesaprot un nepieņem, tas būs domāts Ūdensvīram. Ne velti Ūdensvīra mīļākais teiciens ir ES ZINU. Viņiem vienmēr un par visu ir savs viedoklis un saprašana un tas ir pamatoti, jo viņus vada sajūta, ka viss jau reiz dzirdēts, redzēts, uzzināts. Tiem nepatīk, ka tos māca, jo to viņiem patīk darīt pašiem. Pienākuma cilvēki. Vienmēr grib gādāt par visu un visiem, kontrolēt situāciju. Dažubrīdi citiem šī gādība var krist uz nerviem. Taču Ūdensvīrs savādāk neprot.


Draudzīgs, optimists, kam patīk svinēt dzīvi –ceļojumi, pasākumi, saieti, salidojumi, draudzīgi tusiņi, kāzas, uguņošana un dažādas citas aktivitātes ir Ūdensvīra pasākumu plānā. Iekšējs nemiers un uzbudinātība var izraisīt haotisku rīcību, kuru paši pat neievēro. Apģērbā parasti ir kāda īpaši pamanāma detaļa vai aksesuārs.


Ūdensvīru sievietes īpaši iecienījušas gaisīgas un krāsainas šallītes un lakatus – košus un neparastus akcentus savā garderobē un bižutērijā. Ūdensvīrus raksturo tāda kā steigšanās un vēlēšanās ātri visu padarīt. Taču tā var būt arī sava veida nervozitātes izpausme. Ūdensvīra simbols ir divi horizontāli viļņi , kas norāda uz smalko ēterisko pasauli, stipru intuīciju un labām kosmiskās uztveres spējām. Ūdensvīri labi sajūt visuma vibrācijas un no turienes raidītos signālus. Dzīvē tas izpaužas kā spēja paredzēt notikumus, ekstrasensa, dziednieka un astrologa dotības.


Ūdensvīrs saprot un zina to, kas nav ļauts citu zīmju pārstāvjiem. Galvenais pareizi izmantot un likt lietā savas īpašās spējas. Ūdensvīriem ir īpaša misija-kalpot cilvēkiem, sabiedrībai, cilvēcei. Zemapziņā viņi to jūt, tāpēc ir milzīga nepieciešamība pēc sabiedrības un tai derīga darba. Viņi ir tādi kā Dieva sūtņi uz zemes. Ūdensvīri lieliski prot strādāta ar informāciju, apstrādā to. Viņu domas un idejas lido vēja spārniem. Jauni iespaidi un jauna informācija ir labākā Ūdensvīru barība. Viņu prāts un viņi paši ir ļoti aktīvi, pat nemierīgi. Ūdensvīri ir ļoti gādīgi, ar lielu pienākuma apziņu. Viņi vienmēr ir sevis meklējumos, gatavi strādāt pie interesantiem un jauniem projektiem.


Veselībā jūtīgā zona: nervu sistēma, enerģijas sadale organismā, asinrites un sirds ritma traucējumi.