Augšupejošais

Mēness mezgls

Vērša zīmē

Dvēselei dots grūts karmiskais uzdevums. Iepriekšējā dzīvē ir galēji trūcis stabilitātes, daudz kas ir transformējies, sabrucis, noliegts. Cilvēkā ir jaušama trauksme, bailes, neuzticēšanās sev, jo noārdīta ir vecā vērtību sistēma, bet jaunās vērtību sistēmas veidošana ir šīs reinkarnācijas galvenais uzdevums.

Visi cilvēki ar šādu mezglu stāvokli ir saskārušies ar maģiju. Viņiem ir nācies iepazīt varenus seksuālos impulsus. Savstarpējās attiecībās pārāk lielu vietu var ieņemt seks. Ļoti daudz kas tiek slēpts citu skatieniem. Zemapziņā mīt aizvainojums, kurš visvairāk var izpausties attiecībās ar tuvajiem cilvēkiem. Cilvēkam jāsper solis pretim apkārtējiem un jāsaprot, ka tas, kas viņu kaitina citos cilvēkos ir paša zemapziņas problēmu atspoguļojums.

Iepriekšējo dzīvju pieredze ļauj operēt ar varenām enerģijām. Nu ir pienācis laiks tās lietot. Jāmācas būt taupīgam, neizšķiest spēkus un enerģiju. Jāsaprot, ka visuma bagātības nav izsmeļamas. Vienmēr būs tik daudz cik vajadzīgs. Jāiemācās atšķirību starp ES GRIBU un MAN VAJAG. Jāmīl un jānovērtē zeme, kas mūs uztur un baro. Jāatjauno sevī vienkāršas, harmoniskas pamatvērtības un jācenšas pēc tām dzīvot. Tas ļaus dvēselei iegūt iekšēju mieru un stabilitāti, kas tik ļoti nepieciešams tās tālākajā attīstībā.